Štamgast & Gurmán

Pivovar Holba otevře adventní dílnu

Pivovar Holba otevře adventní dílnu

16. 11. 2016 - Také letos bude možné vychutnat si vánoční atmosféru přímo v pivovaru. Kdo si potrpí na originály vlastní výroby, uvítá návštěvu adventní dílny. Tradičně proběhne v Pivovarském muzeu, letos už v sobotu 19. listopadu.

To, že se tady děje něco jiného než obyčejně, prozradí samotná vůně jehličí. Spolehlivě dovede návštěvníky až na místo a to ostatní už bude záležet na nich. V dílně najdou vše potřebné pro výrobu vánočních dekorací a pokud dojde fantazie, pomohou šikovné dekoratérky z K2, sdružení, se kterým Holba na odborném zajištění dílny spolupracuje. Díky nim si krásné ozdoby odnesou domů i ti, kteří by se do zdobení sami třeba vůbec nepustili.

03031-Adventni_dilna.jpg

Budou se plést adventní věnce a vyrábět ozdoby od symbolických andělů až po svícny nebo venkovní dekorace. Dílna přinese nejen inspiraci, ale především příležitost pro přátelská setkání. V prosinci pak na ni naváže tradiční jarmark na nádvoří pivovaru.

text a foto: Hana Matulová

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz