Štamgast & Gurmán

GALERIE HARFA ROZDÁVÁ NAROZENINOVÉ SLEVY I POUKÁZKY DO KAVÁREN NEBO RESTAURACÍ

GALERIE HARFA ROZDÁVÁ NAROZENINOVÉ SLEVY I POUKÁZKY DO KAVÁREN NEBO RESTAURACÍ

4. 11. 2015 - Galerie Harfa slaví své páté narozeniny, dárky ale dostanou její návštěvníci. Přichystáno je pro ně plno slev a výhodných nákupů.

Ve dnech 7. až 11. listopadu 2015 si u příležitosti oslav 5. výročí Galerie Harfa pro své návštěvníky připravila narozeninová překvapení v podobě zajímavých výhod. Během pěti dnů mohou zájemci výhodně nakoupit se slevou ve všech prodejnách v Galerii Harfa. Slevové kupony budou k dostání na info stánku Galerie Harfa již od pátku 6. listopadu 2015.

Zákazníci se mohou těšit na slevy a další výhody v obchodech s oblečením, obuví, šperky i v drogériích. Na své si přijdou i milovníci nakupování zboží do domácnosti a potravin. Mezi slevovými kupony naleznou také poukázky do kaváren nebo restaurací.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz