Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

Rezervační systém znojemského Vinobusu spuštěn!

Rezervační systém znojemského Vinobusu spuštěn!

8. 9. 2016 - Od pondělí 29. srpna je nově spuštěn rezervační systém na Vinobus VOC Znojmo. „Možnost rezervovat si místo ve Vinobusu byla jednou z nejčastějších dotazů od cestujících. Proto jsem rád, že se nám ho dnešním dnem podařilo spustit,“ říká předseda VOC Znojmo František Koudela.

Rezervovat si své místo ve Vinobusu lze na www.vinobus.vocznojmo.cz v sekci Rezervace (přímý odkaz http://vinobus.vocznojmo.cz/cs/rezervace), kde jsou k nalezení kompletní informace. Z organizačních důvodů jsou rezervace možné nejpozději 48 hodin před jízdou a rezervace je možná jen na první jízdu v 9:00. „Jízdu je samozřejmě možné přerušit a cestující může nastoupit v daný den zpět v jinou hodinu nebo na jiné zastávce. Při nejlepší vůli ale nejsme schopní garantovat opětovný nástup v případě plné obsazenosti Vinobusu,“ dodává Koudela.

02897-show.jpg

Další možností je pronájem Vinobusu na soukromé akce. Rezervace je možná nejpozději 2 pracovní dny před objednávaným termínem a pronajmout si Vinobus lze jen v termínech mimo pravidelnou přepravu, tzn. pouze mimo dny uvedené v jízdním řádu.

„Uvidíme, jak se rezervační systém uchytí. Od cestujících míváme četnou zpětnou vazbu, co se jim na Vinobusu líbilo, co by zlepšili a podobně. Často hovořili právě o možnosti rezervace míst. Proto věřím, že se jedná o vstřícný krok směrem k větší spokojenosti cestujících Vinobusu,“ uzavírá Koudela.

Vinobus VOC Znojmo je novinkou letošní nabídky pro turisty na Znojemsku. Díky němu mohou návštěvníci jednoduše zavítat ze samotného centra Znojma do různých sklepů a vinařství na Znojemsku, aniž by museli řešit, jak se dopraví tam i zpět. Autobus s kapacitou 32 míst a přívěsem na 20 kol se na cestu vydá třikrát denně. Vinobus VOC Znojmo je realizován za podpory Jihomoravského kraje, města Znojma, obcí Chvalovice, Vrbovec, Tasovice a Nový Šaldorf-Sedlešovice a Vinařského fondu ČR.

Aktuální informace na www.vinobus.vocznojmo.cz nebo na facebooku VOC Znojmo.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz