Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

Regionální potravina nesmí na Regiontouru chybět!

Regionální potravina nesmí na Regiontouru chybět!

19. 01. 2017 - Cílem značky Regionální potravina udělované Ministerstvem zemědělství je nejen podpora malých a středních výrobců, ale především představení oceněných produktů z jednotlivých krajů celé České republiky spotřebitelům.

Na lednovém veletrhu Regiontour se představí výrobci potravin a nápojů nesoucí označení Regionální potravina. Pod záštitou Státního zemědělského intervenčního fondu budou soustředěni do společné expozice v pavilonu P brněnského výstaviště.

Přijďte ochutnat a zakoupit výrobky se značkou Regionální potravina, které jsou zárukou kvality. Ocenění producenti pro vás mají na stáncích připraveny slané i sladké pochoutky a nechybí ani lahodné nápoje nebo vynikající masné výrobky. Více informací naleznete na www.regionalnipotravina.cz.

Veletrh Regiontour proběhne na brněnském výstavišti od 19. do 22. ledna 2017

Zdroj: www.bvv.cz

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz