Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

VII. veletrh cestovního ruchu a gastronomie Slovácka

VII. veletrh cestovního ruchu a gastronomie Slovácka

20. 03. 2017 - Ve čtvrtek 6. dubna 2017 bude Reduta v Uherském Hradišti hostit již sedmý ročník Veletrhu cestovního ruchu a gastronomie Slovácka.

Od 10 do 17 hodin se návštěvníci mohou těšit na prezentaci nabídek turistických atraktivit, ubytovatelů a dalších poskytovatelů služeb ze Slovácka i celé Moravy, prezentaci místních producentů či výrobců z oblasti gastronomie, doprovodný program v podobě besed a přednášek. Veletrh bude zahájen symbolickým křestem publikace Moravia magazín Slovácko 2017.

Letošní ročník posouvá původní „miniveletrh“ do formy veletržní. Za 7 let od jeho vzniku se počet šesti původních vystavovatelů rozrostl na více než 50, záběr se rozšířil z Uherskohradišťska a Uherskobrodska na celou Moravu. V současnosti se na veletrhu prezentují nejen turistické atraktivity, ale i služby a producenti z oblasti gastronomie a hotelnictví.

Během celého dne probíhá v Komorním sále Reduty doprovodný program, dopolední blok je zaměřen více odborně, odpolední pak přináší prezentace přizpůsobené účasti široké veřejnosti.

Veletrh pořádá Region Slovácko a Městské informační centrum Uherské Hradiště. www.slovacko.cz

Zdroj: PhDr. Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz