Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

MORAVIA QUALIVO FOOD FESTIVAL - ŠPIČKOVÉ PODNIKY NA JEDNOM MÍSTĚ

MORAVIA QUALIVO FOOD FESTIVAL - ŠPIČKOVÉ PODNIKY NA JEDNOM MÍSTĚ

23. 05. 2017 - KROMĚŘÍŽ - Ve dnech 26. – 28. května 2017 se bude konat 7. ročník gastronomického festivalu v areálu hotelu Octárna v Kroměříži za účasti vyhlášených specialistů z oboru gastronomie a hotelnictví.

Cílem festivalu je představit a prezentovat špičkové podniky vybraných měst, se kterými se návštěvníci mohou setkat na jednom místě.

Na festivalu budete mít možnost ochutnat degustační předkrmy, polévky, hlavní chody a dezerty. Součástí bude doprovodný program a soutěž o nejchutnější pokrm „Jak vařily naše babičky, tak trošku v moderní úpravě“. Základní surovinou „soutěžního pokrmu“ je prémiové maso Qualivo z českých  chovů, které je připravováno  podle  unikátní  technologie  krmení a chovu zvířat, respektující jejich přirozené potřeby. Veškerá produkce pochází z farem z jižní Moravy a z lokálních zdrojů je také většina složek speciálního krmiva.

O várku sladkých specialit se bude starat Zdenička z Masterchef Česko, která je vyhlášená svými dezerty. Markéta Hrubešová vám představí něco ze svého kulinářského umění a z nově vydané kuchařky. Večer  budeme  tak  trochu  freestylovat s  Barmani  Zlín. Bude  pro  vás  také  připraven bar s míchanými nápoji, ústřičný  bar, rybí bar a čerství humři. Pochutnat si budete moci na lahodném pivu z pivovaru Lobkowicz a zazpívat si s cimbálovou muzikou Víti Klabačky.

03392-371.jpg

PLÁNUJETE SVATBU?

V rámci festivalu budete mít jedinečnou možnost navštívit s průvodcem romantická zákoutí hotelu Octárna  vhodná  pro  svatbu  i  shlédnout  ukázku svatebních hostin. K dispozici bude také svatební agentka, která vám poradí s všemožnými otázkami ohledně plánování a přípravy svatby.


DENÁRY JAKO PLATIDLO

Systém plateb u stánků bude řešen formou denárů (1 denár = 25 Kč) tak, aby se  kuchaři  mohli věnovat  svému  umění  a  nemuseli  se  zaobírat  financemi. Součástí vstupenky v hodnotě 330  Kč (v pátek a neděli) a 370 Kč (v sobotu)  je  10  denárů. Denáry se budou prodávat na dvou prodejních místech v areálu hotelu vždy po 10 ks denárů.

KDY NA FESTIVAL
pátek 26.5. od 16.00 do 21.00 hodin
sobota 27.5. od 11.00 do 22.00 hodin
neděle 28.5. od 11.00 do 16.00 hodin

03392-372_A_MFFK-2017-plakat-A4-02-nahled.jpg

Zdroj: PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz