Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Holba Premium je absolutním vítězem mezi pivy.

Holba Premium je absolutním vítězem mezi pivy.

07. 06. 2017 - Světlý ležák Holba Premium se stal absolutním vítězem degustační soutěže v Českých Budějovicích a získal titul Pivo České republiky 2017.

Odborní degustátoři hodnotili rekordních 410 piv z 66 pivovarů. Holbu Premium pasovali na absolutního vítěze celé soutěže.

Holba si ze soutěže odvezla celkem 5 medailí. Kromě ležáku získala medaile Holba Speciál, ochucená Holba Horské byliny a Holba Brusinka s mátou. Ležáky jsou chloubou každého pivovaru a prestižní záležitostí pro pivovarníky i konzumenty. To, že je ležák z hor vítězem mezi vítězi, je grandiózní úspěch. Holba tímto opět potvrzuje svoji pozici mezi favority. „Pivo vaříme z toho nejlepšího, co nám příroda dává. A když přidáte ještě řemeslný um, zkušenosti a pivovarské srdce, nemůže vás zklamat. Na dosažený úspěch jsme hrdí, protože je výsledkem našeho neutuchajícího snažení vařit pivo podle tradičních receptur, které konzumentům chutná.“ říká ředitel pivovaru Holba Vladimír Zíka.

Holba se mezi ostatními pivy prosazuje především svoji vyladěnou chutí a osobitou charakteristikou. Degustátory přesvědčila čistá chmelová vůně, výborný říz, plná harmonická chuť, příjemně doznívající hořkost a vysoká pitelnost. Tedy vlastnosti, které dělají z pití piva degustační zážitek. Holbě je přináší nejen tradiční receptura, ale i vybrané suroviny. Jako jeden z mála pivovarů totiž vaří pivo z vlastní vody z horských pramenů. Čerpá ji přímo v areálu pivovaru a za povšimnutí stojí i chmel a slad. Do Holby totiž míří prvotřídní chmel z vyhlášené oblasti Tršicka a slad z proslulých hanáckých ječmenů.

03424-409_PIvoCR2017_degustace.jpg

Soutěž Pivo České republiky je vyhlašovaná v rámci Pivních slavností v Českých Budějovicích. Zúčastní se jí všechny naše významné pivovary bez rozdílu velikosti. Své chuťové pohárky v soutěži i letos ladili desítky degustátorů, kteří pečlivě hodnotili jednotlivá piva v příslušných kategoriích.

Zdroj: Hana Matulová, mediální zástupce pivovaru Holba

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz