Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

SPOLEČNOSTI COMPASS GROUP A KULINA.CZ PŘESÍDLÍ DO BUTTERFLY V KARLÍNĚ

SPOLEČNOSTI COMPASS GROUP A KULINA.CZ PŘESÍDLÍ DO BUTTERFLY V KARLÍNĚ

21. 8. 2017 - Compass Group v Butterfly obsadí celé přízemí elipsy u parku, kde na ploše 800 m2 otevře restauraci a kavárnu. Mix nových nájemců uzavírá společnost Kulina.cz, která si v Butterfly pronajala 1 300 m2 kanceláří. Specializuje se na prodej značkového vybavení do kuchyně a pro stolování.

Developer AFI EUROPE si zajistil první nájemce do svého karlínského administrativního centra Butterfly nedaleko stanice metra Křižíkova. Pestrý mix nájemců, který tvoří společnosti ALEF, Compass Group, Edenred a Kulina.cz, si dohromady pronajal 6 800 m2 z celkové pronajímatelné plochy 23 000 metrů čtverečních. Dokončení komplexu, který aspiruje na zelený certifikát BREEAM Excellent, se chystá v posledním čtvrtletí letošního roku. Do té doby se vzhledem k pokročilosti jednání s dalšími nájemci očekává, že Butterfly bude téměř kompletně obsazen.

 

 

03577-1_26_53c68f60292c5_009_letec.jpg

„Při jednání s nájemci se nám velmi osvědčil náš showroom, který se nachází přímo u projektu. V případě již postavených budov je rozhodnutí klientů vždy závislé na osobní prohlídce prostor. U projektů, které jsou teprve ve výstavbě, však tento zážitek není standardně možné zprostředkovat. To jsme se rozhodli změnit a našim klientům tak kromě představení budovy v showroomu umožňujeme i osobní prohlídku stavby,“ říká Kateřina Holická, leasingová manažerka AFI EUROPE.

 

Společnost ALEF si v Butterfly pronajala 2 500 metrů čtverečních. Poskytovatel technicky sofistikovaných zákaznických řešení, postavených především na produktech společnosti Cisco, je již od roku 1994 stabilním dodavatelem informačních technologií. V současnosti patří mezi největší a nejstabilnější distributory jak u nás, tak na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku.

Compass Group v Butterfly obsadí celé přízemí elipsy u parku, kde na ploše 800 m2 otevře restauraci a kavárnu. Koncept restaurace Cantina Moderna v sobě spojuje snadnou a rychlou obsluhu, typickou pro kantýnu, s kvalitou pokrmů špičkové restaurace. Moderní menu s důrazem na současný trend zdravého stravování a využití superpotravin sestavil Ondřej Slanina, známý z kulinářského pořadu Kluci v akci. Caffé Dallucci v industriálním duchu s vlastní cukrárnou i venkovním posezením nabídne fair trade kávu přímo od baristy a dále dezerty, sendviče či saláty z oblíbených a čerstvých surovin. Prostor bude otevřený široké veřejnosti a vhodný nejen pro neformální setkávání, ale také obchodní jednání. Jeho nedílnou součástí bude wi-fi připojení a porty pro napájení elektronických zařízení.

 

Dalším nájemcem v Butterfly je společnost Edenred. Jde o celosvětovou jedničku, která propojuje firmy, zaměstnance i obchodníky. Edenred firmám pomáhá zvyšovat loajalitu a motivovanost jejich zaměstnanců díky řešením v oblasti stravování a odměňování. Do širokého spektra poskytovaných produktů patří stravenkové karty a stravenky Ticket Restaurant, poukázky a karty v oblasti volnočasových aktivit, dárkové poukázky či poukázky umožňující veřejným institucím řízení nákladů v oblasti dávek v hmotné nouzi.

 

Mix nových nájemců uzavírá společnost Kulina.cz, která si v Butterfly pronajala 1 300 m2 kanceláří. Specializuje se na prodej značkového vybavení do kuchyně a pro stolování, ale v její nabídce nechybí ani dekorativní předměty a funkční doplňky pro dům, terasu či zahradu. Prostřednictvím internetového obchodu svým zákazníkům poskytuje široké spektrum značek i produktů vysoké kvality a v atraktivním designu.

03577-1_18_53c68f381afc2_001_rez.jpg

 

Projekt Butterfly se vyznačuje dominantní zelenou fasádou a řadou konstrukčních a technických prvků, které podporují „zelený design“. Komplex tvoří dvě pětipodlažní budovy s ustupujícím šestým podlažím, za jejichž návrhem stojí architektonické studio CMC Architects. Typické podlaží v Butterfly lze rozdělit až pro šest nájemců na samostatné jednotky ve velikostech od 300 m2 do 2 100 m2. K dispozici bude více než 300 parkovacích míst v podzemních garážích. Součástí projektu je také park s původní barokní kapličkou a vodními prvky.

 

 

Zdroj: Denisa Kolaříková, Account Manager, tisková zpráva

Foto: www.butterfly-karlin.cz


 

 

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz