Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

GASTROJOBS.CZ SPUSTIL NOVÝ WEB, UMOŽNÍ EFEKTIVNĚJŠÍ VYHLEDÁVÁNÍ

GASTROJOBS.CZ SPUSTIL NOVÝ WEB, UMOŽNÍ EFEKTIVNĚJŠÍ VYHLEDÁVÁNÍ

30. 8. 2017 - Oblíbený pracovní portál GastroJobs.cz spustil novou verzi svých webových stránek, která nyní umožní efektivnější, přehlednější a komfortnější vyhledávání a poskytne širokou nabídku služeb pro uchazeče, zaměstnavatele i personální agentury, nově i na zahraničních trzích.

GastroJobs.cz je největší a na trhu nejdéle působící český pracovní portál v oboru gastronomie, hotelnictví, lázeňství a cestovního ruchu.

Už od roku 2001 spojuje zaměstnavatele, od mezinárodních luxusních hotelů přes restaurační řetězce nebo cestovní kanceláře až po nezávislá zařízení, horské chaty a vesnické hospůdky, s vhodnými uchazeči na místa kuchařů, číšníků, servírek, barmanů, recepčních, pokojských či údržbářů, ale i ve vrcholovém a středním managementu GastroJobs.cz disponuje nejrozsáhlejší databází, kontakty a širokým povědomím mezi zaměstnavateli i uchazeči v oboru, je oficiálním partnerem oborových asociací a aktivně podporuje oborové školství a relevantní juniorské soutěže.

 

03601-GJ-News.jpg

 

 

Zdroj: PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz