Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

NEJVĚTŠÍ RYZE ČESKÝ VÝROBCE LIHOVIN INVESTOVAL DO RODINNÉ DESTILERIE DISTILLERY KLEINER

NEJVĚTŠÍ RYZE ČESKÝ VÝROBCE LIHOVIN INVESTOVAL DO RODINNÉ DESTILERIE DISTILLERY KLEINER

19. 9. 2017 - Malá rodinná destilerie Distillery Kleiner se sídlem v Žešově, nedaleko Prostějova, oznámila uzavření strategického kapitálového partnerství s Palírnou U Zeleného stromu, která je největším ryze českým výrobcem lihovin na českém trhu.

Investice by měla pomoci dalšímu růstu společnosti Distillery Kleiner, rozšíření produktové řady prémiových destilátů a zároveň expanzi značky Distillery Kleiner na globální trhy.

„Již delší dobu jsme hledali strategického partnera, protože jsme cítili potřebu přerodit se do další etapy značky Distillery Kleiner. Jsem upřímně velmi rád, že se nám podařilo najít takového partnera s čistě českým kapitálem, se kterým cítíme sounáležitost v otázkách budoucího vývoje a směřování značky Distillery Kleiner,“ říká k uzavřenému partnerství Jan Kleiner, zakladatel a majitel Distillery Kleiner.

03642-Jan_a_Ruzena_Kleiner_Distillery_5_.jpg

Vstup Palírny U Zeleného stromu do společnosti Distillery Kleiner je čistě kapitálový a přináší s sebou velké možnosti rozšíření produktů Distillery Kleiner na vybrané světové trhy. „Rád bych poděkoval generálnímu řediteli společnosti Pavlu Kadlecovi za velmi vstřícný přístup k dalšímu rozvoji značky Distillery Kleiner a velice si vážím oboustranné důvěry, která je novým garantem dalšího rozvoje naší společnosti,“ doplňuje Jan Kleiner.

Veškerou administrativu, celní sklad, back office, nebo marketing bude mít nově na starosti Palírna U Zeleného stromu a v Žešově se budou soustředit pouze na výrobu a vývoj nových produktů. „Díky takto ekonomicky silnému partnerovi máme nyní možnost se plně soustředit výhradně na veškeré stránky spojené s výrobou, jako je výběr správných surovin, příprava kvasů, destilace a následná kultivace produktů a zároveň realizaci všech našich myšlenek a plánů, které bychom jinak sami nebyli nikdy schopni v plné míře uskutečnit,“ popisuje Jan Kleiner.

„S našimi produkty rádi pracují prestižní top restaurace a bary, včetně restaurací s michelinskou hvězdou, kterých sice u nás zatím tolik není, ale ve všech už jsme. Naší ambicí je ale posunout se ještě dál a dostat se i do těch světových,“ uzavírá s úsměvem Jan Kleiner.

 

Zdroj: Ondřej Hampl, tisková zpráva

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz