Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Velká cena cestovního ruchu pro Východní Moravu

Velká cena cestovního ruchu pro Východní Moravu

22. 1. 2018 - Centrála cestovního ruchu Východní Moravy získala na právě probíhajícím veletrhu GO a Regiontour Velkou cenu cestovního ruchu za marketingovou kampaň s názvem „Baroko s kouzlem rozmanitosti“.

Centrála tuto kampaň realizovala k podpoře domácího i příjezdového cestovního ruchu Zlínského kraje.

Cílem oceněné kampaně bylo upoutat a získat zájem potenciálních návštěvníků o turistický region Východní Morava, přičemž tradiční turistické atraktivity byly představeny s využitím baroka, jako nosného tématu. Celkové vyznění kampaně bylo podtrženo originálním kreativním zpracováním vizuálních prvků, které spojovaly např. typické barokní paruky s moderně oděnými a vybavenými turisty. Layout kampaně nebylo možné díky tomu zaměnit. V průběhu kampaně byly efektivně využity účinné marketingové nástroje jak v elektronických médiích, na sociálních sítích, ale také dostaly prostor rádiové vlny, outdoorová reklama. Velmi účinně byla provedena PR kampaň. Díky tomu byl dosažen nejen široký zásah tradičních, ale i nových cílových skupin, ale kampaň se projevila pozitivně i na návštěvnosti regionu.

„V kampani jsme vsadili na komplexnost marketingového mixu a nepřehlédnutelné vizuály. V první fázi i nám například motiv cykloturisty v barokní paruce připadal trochu „odvážný“, ale průběh kampaně ukázal, že právě nečekaný kontrast moderních a historizujících prvků layoutu kampaně byl jedním z faktorů její úspěšnosti. Naše pozvánky do regionu nenudily, byly výjimečné a také účinné. Velkou cenu cestovního ruchu jsme v průběhu dosavadní činnosti Centrály cestovního ruchu Východní Moravy získali již několikrát, naposledy v roce 2016, ale dnešní výsledek nás těší obzvláště, protože přišel v době, kdy Centrála oslavila 10 let svého působení v cestovním ruchu,“ říká o zisku Velké ceny cestovního ruchu Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

 

Zdroj: PhDr. Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz