Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

K čemu jsou zdobicí špičky vhodné a jak s nimi pracovat?

K čemu jsou zdobicí špičky vhodné a jak s nimi pracovat?

20. 3. 2018 - Chcete své cukrářské a pekařské umění přivést k dokonalosti? Vsaďte na zdobicí špičky.

Pomohou vám nazdobit dorty, koláče nebo cupcaky tak, že s nimi rovnou můžete soutěžit o nejlepší dezert v okolí.

Práce se zdobicími špičkami je snadná a rychlá

S cukrářským sáčkem už jste sehraní parťáci, ale na špičky jste si ještě netroufli? Není se čeho bát. Do cukrářského sáčku špičku snadno vložíte, přidáte vybranou náplň a hned můžete začít zdobit.

Kvalitní cukrářské špičky dokážou obyčejný dezert proměnit v úžasný výsledek. Vytvoříte s nimi dekorace z krému, snadno naplníte kremrole nebo likérové špičky. Vybrat si můžete z několika druhů špiček nejrůznějších tvarů.

 

04068-cupcakes-2209476_960_720.jpg

 

Jiné špičky pro plnění a jiné pro dekorace

Pro plnění se nejlépe hodí špičky s kulatým koncem. Sáhnout můžete také po dekoračních násadách, se kterými na své dortysnadno vykouzlíte květované vzory, hvězdičky nebo třeba růže. Klasické cupcaky hravě proměníte pomocí zdobicích špiček v umělecká díla.

Vroubkované lemování využijete na dortíky různých velikostí, dobře vám poslouží také hladké čáry a proužky. Pokud si nejste jisti, které špičky potřebujete, pořiďte si rovnou celou sadu násad na cukrářské sáčky.

Zdobicí špičky bývají vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, díky čemuž se vám s nimi bude skvěle pracovat. Dokonale vypadající dezerty nemusí být věda – pořiďte si cukrářské špičky a vrhněte se do pečení a zdobení. Uvidíte, že s pomocí špiček snadno vytvoříte nádherné dorty, cukroví a další sladkosti.

 

 

Zdroj: vseopeceni.cz

Ilustrační foto: Pixabay

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz