Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Vak pro SMART CITY ZLIN

Vak pro SMART CITY ZLIN

16. 5. 2018 - Nejmodernější technologii pro dálkový odpočet vodného a stočného získá 1000 prvních odběratelů vody ve Zlíně a okolí.

Pilotní projekt společnosti VaK Zlín otevírá cestu pro maximální využití chytrých technologií, které dokážou nejen optimalizovat spotřebu vody zlínských domácností, ale především zpříjemnit jejich život.

„Jako moderní a progresivní společnost podporujeme každou technologii, která zvýší kvalitu nebo uživatelský komfort nabízených služeb.

V první fázi jimi vybavíme na základě dohody o testování 200 objektů patřících Statutárnímu městu Zlínu a následně pak dalších 800 odběratelů ve Zlíně a Napajedlech.

Naši zákazníci získají chytrého pomocníka, díky kterému budou moci sledovat vlastní spotřebu na telefonu či tabletu, zvýší se ochrana soukromí a uspoří se čas zákazníků, protože není nutná osobní návštěva v bytě"
, dodává Březík.

Instalace digitálních vodoměrů je součástí projektu komplexního zlepšování vodohospodářské sítě. Veškeré pořizovací a provozní náklady hradí společnost Moravská vodárenská, a.s.

 

04193-vak.jpg„Chytrá vodárenská síť, je nedílnou součástí moderního chytrého města. A v  domácnosti umožní v reálném čase odhalit například mimořádný odběr vody (úniky) a nebo z průběhu spotřeby vody nacházet úspory“.

Připravujeme ukázku aplikace o spotřebě vody na podzim.

 

 

 

 

 

Zdroj: Vodovody a kanalizace Zlín, a.s.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz