Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Volba spotřebitelů: české oleje slaví úspěch mezi světovými značkami

Volba spotřebitelů: české oleje slaví úspěch mezi světovými značkami

31. 5. 2018 - Tradiční česká značka se u tuzemských spotřebitelů opět řadí po bok největších světových výrobců.

Stejně jako v roce 2017, i letošní ocenění Volba spotřebitelů v kategorii olejů získal výrobek značky Lukana. Zákazníci, kteří se do hodnocení zapojili, za nejlepší novinku označili olej Lukana Fritovací.

Slavnostní vyhlášení výsledků programu se každoročně koná za účasti téměř 500 profesionálů z oblasti marketingu a obchodu. Předání letošních cen proběhlo ve čtvrtek 24. května 2018 na galavečeru v pražském paláci Lucerna. Za výrobce olejů značky Lukana, společnost Glencore, ocenění Volba spotřebitelů převzal marketing manager Luis Hilgert. „Cesta k finálnímu vývoji nového výrobku byla dlouhá, ale úsilí se nám vyplatilo. Nyní jsme schopni našim zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní produkt, díky kterému si mohou vychutnat svá oblíbená smažená jídla,“ říká Hilgert.

 

04225-Oceneni_Volba_spotrebitelu_prevzal_marketing_manager_Luis_Hilgert._Foto_Glencore.jpg

 

Marketingový program Volba spotřebitelů oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky nebo výrobkové řady uvedené na český trh rychloobrátkového zboží. Do programu své výrobky přihlašují jak velké mezinárodní, tak i menší domácí společnosti.

V roce 2011 značku Lukana koupila společnost Glencore Agriculture Czech s.r.o., která tak pokračuje ve více než stoleté tradici výroby kvalitních jedlých olejů na severu Čech. Společnost Glencore Agriculture Czech s.r.o. je součástí Glencore Agriculture, jednoho z největších zpracovatelů a obchodníků s agrokomoditami na světě.

 

 

 

Zdroj: Václav Jirda

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz