Štamgast & Gurmán

Darujte zážitek : Předprodej vstupenek na Znojemské historické vinobraní 2019 začíná

Darujte  zážitek : Předprodej  vstupenek  na  Znojemské  historické  vinobraní  2019  začíná

03. 12. 2018 - Přemýšlíte o vhodném vánočním dárku pro vaši rodinu, blízké či kamarády? Pro všechny, kteří se chtějí vyhnout nákupním centrům a k tomu u stromečku sklidit úspěch, máme jeden tip. Ode dneška se spustí předprodej vstupenek na Znojemské historické vinobraní 2019, které se bude konat ve dnech 13. –15. září 2019.

Nenechte si ujít 37. ročník největších slavností vína v České republice. Čeká vás jedinečný průvod krále Jana Lucemburského, který čítá na pětset dobových postav, tradiční mázhauzy azejména třináct hudebních a historických scén.

„Vinobraní se rok od roku pyšní vyšší návštěvností, a to nám dává impuls k tomu, abychom návštěvníkům nabídli to nejlepší, co česká a slovenská hudební scéna nabízí. Program budeme zveřejňovat postupně. Už nyní ale mohu prozradit, že vystoupí kapely Mandrage, Jelen, Mirai nebo například zpěvák Miro Žbirka,“ zve návštěvníky František Koudela, ředitel Znojemské Besedy.

Ať už je pro vás návštěva vinobraní tradicí, nebo se chystáte poprvé, nepropásněte možnost nejvýhodnějšího nákupu vstupenek, a to až do 30. dubna. Předprodej dvoudenních permanentek začíná dnes 3. 12., jejich cena je 350 Kč a zakoupit je můžete v Turistickém informačním centru na Obrokové ulici ve Znojmě nebo v síti Ticketstream a v cestovních kancelářích Čedok aFiro-Tour.

Pokud chcete dostávat pravidelnou dávku informací na co všechno se můžete těšit, sledujte také oficiální událost na Facebooku.Více informací o předprodeji naleznete na www.znojemskevinobrani.cz.

 

Zdroj: Karel Semotam, Znojemská Beseda

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz