Štamgast & Gurmán

Za pivem a dobrou pivní pochoutkou - Pražské Pivní Slavnosti

Za pivem a dobrou pivní pochoutkou - Pražské Pivní Slavnosti

12. 06. 2019 - PRAHA - Léto nám důrazně buší na dveře a s ním hezké teplé počasí. Přijďte se zchladit a pobavit na naše Pražské pivní slavnosti! Můžete se těšit na desítky českých velkých i malých pivovarů a utkání o to nejlepší pivo.

Pražské pivní slavnosti letos vypuknou 14. - 15. června na pražském výstavišti v PVA Expo Letňany, kde budete moci oslavit kulinářské kvality nejen zlatavého moku. Připraveny budou soutěže, koncerty i speciality a na své si přijde klidně celá vaše rodina.

Za pivem a dobrou pivní pochoutkou! Připraven bude široký výběr českých klasických piv a speciálů od malých i velkých pivovarů. Tato piva se utkají o vaši přízeň a jen vy rozhodnete, které z nich bude vítězem! Nebude chybět ani pestrá nabídka pivních pochoutek.

Soutěže a dobrá hudba! Akci nám budou zpříjemňovat rockové revivalové skupiny, jako Red Hot Chilli Pepers, AC/DC, Ella a spousta dalších! Pro ty co se rádi zasmějí máme připravený moderovaný stand up comedy program. Nebude chybět ani utkání v exování piva nebo mistrovství v pojídání burgerů a chilli!

Rodiče s dětmi si mohou naší akci také užít! Jelikož víme, že každý rodič si někdy potřebuje odpočinout, tak jsme si pro vás připravili dětskou zónu, ve které se vaše ratolesti vydovádí dosytosti.

Na slavosti se nemusíte bát vzít ani své psí kamarády. Jsou u nás vřele vítáni!

Zdroj: Ing. Filip Mikulec

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz