Štamgast & Gurmán

Společnost Stock Plzeň – Božkov získala ocenění 'Hrdina boje s koronavirem'

Společnost Stock Plzeň – Božkov získala ocenění 'Hrdina boje s koronavirem'

06. 10. 2020 - PRAHA - Za řadu aktivit podporující společnost v boji proti koronaviru získal Stock Plzeň – Božkov v rámci 22. ročníku projektu 'Obdivované firmy ČR' ocenění 'Hrdina boje s koronavirem'.

Nejvýraznějšími aktivitami společnosti Stock Plzeň – Božkov na jaře letošního roku byla výroba 90 tisíc lahviček s dezinfekcí na ruce a jejich distribuce Vládě ČR a do maloobchodního sektoru, webinář s advokátní podporou pro podnikatele v gastronomii a finanční podpora projektu #ZACHRANGASTRO nebo iniciativy #ZACHRANHOSPODU.

Krizové období zapříčiněné rozšířením COVID-19 na našem území během jara s sebou přineslo řadu opatření, která omezila podnikání i obvyklé činnosti všech obyvatel. „Snažili jsme se rychle zareagovat na krizová opatření a využít našich možností. Vyrobili jsme tak desinfekci pro zdravotní a potravinářský sektor a podpořili jsme gastronomické podniky prostřednictvím několika dalších aktivit, která měla za cíl eliminovat dopady opatření. Toto ocenění nás samozřejmě potěšilo, a ještě větším potěšením pro nás je pozitivní efekt, který naše aktivity přinesly,“ říká Tomáš Hejkal, marketingový ředitel společnosti Stock Plzeň – Božkov.

Společnost Stock Plzeň - Božkov vyrobila 90 tisíc lahviček desinfekce na ruce, kterou věnovala Vládě ČR pro ochranu zdravotního personálu a pohotovostních služeb. Část zásob byla určena maloobchodnímu sektoru pro personál obchodů s potravinami či pracovníky potravinářských podniků. Zdarma zorganizovala webinář ve spolupráci s advokátní kanceláří CEE Attorneys, kde se podnikatelé mohli poradit o problémech, které s omezením vyvstaly. Podnikatele v gastronomii dále Stock podpořil skrze projekty #ZACHRANGASTRO nebo iniciativy #ZACHRANHOSPODU, které fungovaly na principu prodeje voucherů pro budoucí konzumaci a vygenerování prozatímního zisku a jako podpora restaurací, které fungovaly přes výdejní okénko. Pro komunitu barmanů byly připraveny streamy s předními světovými barmany, kteří poskytovali své rady a podporu barmanské komunitě u nás. Značka Captain Morgan se podílela na dobročinné iniciativě kapely Rybičky 48, která uspořádala virtuální koncert.

Ocenění udílí sdružení CZECH TOP 100 již více než 20 let. V rámci projektu ‚Obdivované firmy ČR' hodnotí firmy samostatně ve 25 oborech, z nichž první 4 v každém oboru dávají dohromady stovku nejlepších. V těchto týdnech oceňuje sdružení firmy, subjekty a nejrůznější iniciativy, které se rozhodly bojovat s koronavirem. Hodnotiteli jsou přední ekonomičtí odborníci, manažeři firem, představitelé odborných sdružení a asociací, zástupci regionálních hospodářských komor a dalších institucí.

Zdroj: NEOPUBLIC

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz