Štamgast & Gurmán

DO PODZIMNÍCH VINOHRADŮ VYJEDEME DRUHOU ŘÍJNOVOU SOBOTU

DO PODZIMNÍCH VINOHRADŮ VYJEDEME DRUHOU ŘÍJNOVOU SOBOTU

03. 10. 2022 - UH. HRADIŠTĚ - Podzimní symbolické uzavírání cyklostezek Na kole vinohrady Uherskohradišťska proběhne v sobotu 8. října.

Po jarním kole se tentokrát pěší, cyklisté a koloběžkáři vydají do již zlatavých vinohradů obsypaných zralými hrozny. Pro účastníky budou připraveny a značeny celkem čtyři cyklotrasy a jedna stezka pěší. Už od 8 hodin ráno se můžeme těšit na společnou snídani na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti, ať už na něco k zakousnutí, výborné kafíčko či teplý mošt. Posilnění pak vyrazíme do terénu. Po návratu z vinohradů bude pokračovat odpolední program koncertem, připravena bude i tradiční tombola a vinný trh. Po ukončení programu na náměstí bude možné prodloužit si pěkný den ve vinotékách v centru města (Moja vinotéka, Vinotéka Víno Hruška) nebo vinném sklepě U Lisu ve Vinohradské ulici.

Více na www.slovacko.cz/nakolevinohrady

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2022, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz