Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Pivovarem roku je Bernard

Pivovarem roku je Bernard

16. 11. 2023 - HUMPOLEC - Rodinný pivovar Bernard se stal pivovarem roku 2023. Titul získal v soutěži, kterou již dvě desetiletí organizuje Sdružení přátel piva.

Vyhlašování výsledků probíhá každý rok v jiném regionu, tentokrát sdružení předávalo svoje ocenění v Humpolci. „Odměnou je, že dobře prodáváme a jsme v plusových číslech. Ale pro mě jsou největší hodnotou dobré vztahy v pivovaru. S mnohými z nás se tu potkáváme už od privatizace v roce 1991. Tykáme si, usmějeme se na sebe, lidi nechodí do práce se staženým žaludkem, můžeme být na to, co děláme, hrdí. To je pro mě nejvíc,“ odpověděl při přebírání ceny spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard na otázku, co je pro něj největší odměnou za práci.

O soutěži

Soutěž Sdružení přátel piva je jedinou a nejstarší celorepublikovou pivní soutěží samotných spotřebitelů. Systém hodnocení kombinuje anketní a degustační část, kdy piva s nejvyšším počtem získaných hlasů v anketě postupují do anonymní odborné degustace, ze které vyjde konečné pořadí na prvních místech. Sdružení přátel piva své ceny vyhlašuje od roku 2002 pokaždé v jiném kraji, v jiném pivovaru.

Sdružení přátel piva má aktuálně 1558 členů, v anketní části letos hlasovali pro 309 značek piva.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz