Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Balík výhod pro turisty ve Znojmě s projektem MojaKarta

Balík výhod pro turisty ve Znojmě s projektem MojaKarta

15. 05. 2024 - ZNOJMO - MojaKarta představuje balík výhod pro zpříjemnění pobytu na jižní Moravě a jedním z hlavních partnerů je Znojemská Beseda.

Do spolupráce se pustily turistické cíle a ubytovatelé. Návštěvníkům umožní poznávat výhodně památky a dopřát si zážitky napříč krajem. Karta bude k dispozici pro každého, kdo se u partnerských ubytovatelů zdrží alespoň dvě noci. „MojaKarta bude ve Znojmě dostupná na provozech podzemí, pro prohlídky kostela v Louce a prohlídky Hradebního opevnění. Celý motivační systém má podobné rysy, jaké jsme aplikovali před třemi lety v projekty Znojmo Zadax, a které se zároveň ukázaly jako velmi účinné pro prodloužení pobytu a zvýšení návštěvnosti v mimosezónních měsících. MojaKarta je kompletně virtuální a doladěná do podoby, aby návštěvník svoji výhodu mohl čerpat rychle a bez potíží,“ komentuje František Koudela, ředitel Znojemské Besedy.

MojaKarta je kompletně virtuální. Návštěvníci mířící na jižní Moravu si ji založí prostřednictvím registrace na webových stránkách. Poté, co jim kartu ubytovatel ze smluvních ubytovacích zařízení aktivuje při check-in, mohou okamžitě uplatňovat výhody prostřednictvím QR kódu v mobilním telefonu. Veškeré informace k fungování karty či seznam výhod u zapojených partnerů jsou k dispozici na stránkách: www.mojakarta.cz

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz