Štamgast & Gurmán

Sály ve východní Moravě se opět roztančí

Sály ve východní Moravě se opět roztančí

11. 1. 2013 - VÝCHODNÍ MORAVA – Plesová sezona je v plném proudu, Východní Morava se proto opět v pátek 17. a v sobotu 18. ledna roztančí.

Na Ples rodičů bude možné zajít v pátek do Sokolovny ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Vyhrávat bude skupina Pool, připraven bude i Dj Jerry. Program začne v 19:30, o jeho zahájení se postarají žáci 9. třídy, kteří zatančí polonézu. Vstupné je 100 Kč.

Folklórní Vlčnov na Uherskohradišťsku zažije v pátek Myslivecký ples, který začne v Klubu sportu a kultury v 19:30. Hrát bude dechová hudba Hradčovjanka, připravená bude bohatá tombola a myslivecké speciality.

V Brumově-Bylnici zvou v pátek na tradiční reprezentativní Městský ples v kulturním domě. K tanci i poslechu zahrají hudební skupina Klasik Band a dechová hudba Brumovjanka. Návštěvníci si užijí bohaté tomboly a občerstvení. Ples začne ve 20 hodin.

Dům kultury v Kroměříži ožije v pátek zahajovacím plesem letošní sezony. Tím bude První reprezentační ples Radia Kroměříž a Domu kultury. Jeho hostem bude skupina ABBA World Revival. Hosty dále čeká bohatá hudební i taneční nabídka, ochutnávka vína a mnoho dalších překvapení. Večerem budou provázet moderátoři Radia Kroměříž, kouzlit a moderovat bude Jirka Hadaš. Ples začne ve 20 hodin.

Tančit se bude i v sobotu a platí to také pro děti od 0 do 15 let. Právě pro ně je určený ples v Popovicích na Uherskohradišťsku. K zábavě plné soutěží a her je zve Taneční soubor Popovjánek. Program začne v 16 hodin v místním kulturním domě, děti v plesovém oděvu mají vstup zdarma, ostatní zaplatí 50 Kč.

Uherský Brod zažije v sobotu XVII. reprezentační ples města, hostit jej budou od 20 hodin prostory Domu kultury. K tanci a poslechu zahraje Panorama Band. V programu se představí Folklorní soubor Jakub z Gymnázia J. A. Komenského Uherský Brod, Taneční skupina La Quadrilla z Brna, připravená bude bohatá tombola. Předprodej vstupenek je v Galerii DK Panský dům, tel. 572 634 802.

Křesťanský ples se chystá v sobotu od 20 hodin v luhačovickém Městském domu kultury Elektra. Zahraje zde dechová hudba Vlčnovjanka z Vlčkova, kterou založil už v roce 1978 trumpetista Antonín Koníček. V Luhačovicích se bude tančit až do druhé hodiny ranní.

Strání zažije v sobotu od 20 hodin tradiční Myslivecký ples, navštívit jej bude možné v tělocvičně místní základní školy. K tanci a poslechu bude hrát dechová hudba Javorinka, cimbálová muzika Linda a DJ Novas. Předprodej vstupenek je na čísle 728 119 967.

Nabídku dalších plesů naleznete na www.vychodni-morava.cz

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz