Štamgast & Gurmán

Košt slivovice nemine ani Študlov

Košt slivovice nemine ani Študlov

10. 3. 2015 - ŠTUDLOV - Kulturní komise při obecním úřadě Študlov pořádá v sobotu 14.3.2015 košt slivovice, který se uskuteční v sále kulturního domu od 16 hod.

Soutěžit se bude ve třech kategoriích, a to - trnkové - jablkové a směs jablka + trnky - ostatní destiláty a likéry Vzorky v množství 0,5 litru mohou zájemci odevzdávat na obecním úřadě. Všichni účastníci, kteří přinesou vzorek, se mohou zároveň zúčastnit samotného hodnocení tajných vzorků a to systémem ochutnávky a přidělování jednoho až deseti bodů každému vzorku. Během ochutnávky bude k dispozici občerstvení, např. škvarky, chleba se sádlem a cibulí. Nápoje bude možné zakoupit v místním pohostinství. Majitelé nejlépe ohodnocených vzorků budou odměněni drobnými upomínkovými cenami.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Autor/zdroj: www.vychodni-morava.cz
Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz