Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

Setkejte se se Zdeňkem Pohlreichem a Janem Mühlfeitem

3. 10. 2016 - 11. Konference AHR ČR se koná 24. 11. – 25. 11. v Grandhotelu Ambassador a Grandhotelu Pupp v Karlových Varech. Kromě skvělého doprovodného programu se podařilo získat zajímavé přednášející.

Zdeněk Pohlreich

02944-images.jpg

Osobnost české gastronomie, o které již bylo napsáno tolik, že snad ani není třeba představovat. Přesto jsme se rozhodli dosavadní kariéru Zdeňka Pohlreicha krátce shrnout Zdeněk se svému řemeslu věnuje již od roku 1975. Začátkem devadesátých let pracoval v restauracích v Nizozemí a Austrálii. Poté se vrátil zpět do Prahy a v letech 1993 - 2007 pracoval v Praze v hotelech zvučných jmen jako např. Villa Voyta, Radisson SAS, Renaissance nebo Marriott. Od roku 2007 působí v restauraci Café Imperial jako šéfkuchař a spolumajitel. Postupně k této restauraci přidává další koncepty Ristorante Divinis, Yamato Restaurant a Next Door byImperial. Od roku 2011 je také spoluprovozovatelem Tribeca Restaurant & Hotel Romanshorn ve Švýcarsku.

Na televizních obrazovkách jsme Zdeňka Pohlreicha mohli vidět poprvé v roce 2008 v pořadu Ano, šéfe! Od té doby účinkoval v nespočtu pořadů zaměřených na gastronomii (Na nože, Šéf na grilu, Rozpal to šéfe, Česko vaří s Pohlreichem atd.). Je také autorem mnoha gastronomických knih (Už dost šéfe, Na nože!, Šéf na grilu atd.).

 

Jan Mühlfeit

02944-index.jpg

„Chci pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím na celém světě, aby odemkli svůj lidský potenciál“. Jan strávil 22 let v Microsoftu. Spolupracoval s nejlepšími lídry a mysliteli globálního světa. Měl možnost učit se od jednoho z nejúspěšnějších lidí planety – Billa Gatese. Přednášel na prestižních světových univerzitách a byl hostem globálních talk show, které sledovaly milióny diváků. Nejčtenější český deník ho zařadil po boku Jaromíra Jágra a Bohdana Pomahače mezi 43 Čechů, o kterých hovoří celý svět.

Kompletní program naleznete na: www.konferenceahr.cz

text: AHR ČR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz