Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

UŽIJTE SI KULINÁŘSKÉ MENU NA VYHLÍDCE

UŽIJTE SI KULINÁŘSKÉ MENU NA VYHLÍDCE

25. 10. 201 - Pokud chcete zažít nevšední gastronomický zážitek, nenechte si ujít kulinářské menu, které pro vás připraví ve středu 2. listopadu Hotel Vyhlídka v Luhačovicích. Těšit se můžete na sedmichodové menu od šéfkuchaře Vládi Šmejkala.

Při vaření používá domácí i zahraniční suroviny, jako například švýcarské Qualivo, kanadského humra nebo třeba valaš-ské hrušky a dýně. A co vás čeká konkrétně? Na talíř dostanete telecí carpaccio doplněné salátem meclun, tataki z hovězího srdce s marinovanou ředkví, tartar z humra zalitý beef čajem, konfitovaný vepřový bok a rozmarýnový jus, Rump steak konfitovaný na másle, sponge z červené řepy, čedarové placičky, šerbet z pečených hrušek a další úžasné delikatesy. Celé menu doprovodí špičková vína. Ti, kteří přicestují z daleka, mohou využít hotelového ubytování s well-ness pobytem a snídaní v ceně.

Počet hostů je limitován, proto neváhejte a registrujte se na e-mail manager@vyhlidka.eu nebo na tel. 777 313 151. Předpokládaná cena je 1450 Kč včetně nealko nápoje.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz