Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

PRVNÍ NOC HOTELŮ V PRAZE

PRVNÍ NOC HOTELŮ V PRAZE

2. 11. 2016 - V prvním měsíci příštího roku, konkrétně 27. ledna 2017, se otevřou dveře mnoha pražských hotelů pro Pražany. Smyslem této akce je poděkovat místním obyvatelům za vstřícnost k turistům, nabídnout jim nový zážitek v jejich hlavním městě, ale také zdůraznit význam cestovního ruchu pro místní obyvatele.

Hosté budou mít možnost nahlédnout do zákulisí hotelů, setkat se se zajímavými lidmi nebo jen strávit romantickou noc ve svém městě. Hoteliéři a Hlavní město Praha se rozhodli touto cestou nejen poděkovat svému okolí, ale také odhalit některé zajímavosti hotelového provozu a aktivity, které dělají pro podporu života obyvatel města.

Organizátorem projektu Noc Hotelů je Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR) ve spolupráci s Prague City Tourism, Magistrátem hlavního města Prahy a správou Pražského hradu. Rezervace si budou moci zájemci udělat na webových stránkách www.nochotelu.cz , které budou spuštěny právě dnes.

Noc Hotelů se bude konat v Praze každoročně, vždy poslední pátek měsíce ledna. První ročník se uskuteční 27. 1. 2017. V současné době se do akce zapojilo 65 pražských hotelů a hostům je k dispozici přes 600 dvoulůžkových pokojů. Další hotely již projevují zájem se do akce zapojit, takže kapacita bude ještě přibývat. Akci zpestří zajímavý doprovodný program v každém hotelu, připraveny budou také speciality šéfa kuchyně. Hosté ale mohou také využít tuto akci pro romantický pobyt, aniž by se společenských aktivit účastnili. Noc hotelů bude možno zakoupit také jako dárkový voucher pro vaše blízké.

03002-prague-398776__180.jpg

Správa Pražského hradu připravila ve dnech 27. 1. – 28. 1. 2017 slevu ve výši 50% z plného vstupného na prohlídku okruhu B. Prague City Tourism poskytne 50% slevu na vstupenku na Staroměstskou radnici ve dnech 27. 1. – 28. 1. 2017.

Symbolická cena za dvoulůžkový pokoj je jednotná. Činí 777,- Kč včetně snídaně, DPH a všech poplatků a ubytovány za tuto cenu mohou být na pokoji dvě osoby. Rezervace pokojů probíhá napřímo přes hotelový web nebo přímé rezervace v hotelu. Možnost rezervace pokojů je od 1. 11. 2016 a platí do vyčerpání kapacity.

„Věříme, že tato akce bude příležitostí objevit a zažít něco nového pro všechny naše hosty. Zároveň bychom chtěli nechat hosty nahlédnout pod pokličku našich hotelů, protože hoteliéři se nestarají pouze o svou obsazenost, ale každý z našich kolegů se snaží dělat také něco navíc, pro své okolí, životní prostředí a pro potřebné. Není také tajemstvím, že cestovní ruch zároveň generuje mnoho pracovních a obchodních příležitostí pro obyvatele města,“ uvedl k akci Václav Stárek, prezident AHR ČR.

Text: V. Stárek, AHR ČR, foto: Pixabay

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz