Štamgast & Gurmán

Národní hokejový tým zabruslil do plzeňského pivovaru

Národní hokejový tým zabruslil do plzeňského pivovaru

7. 11. 2016 - Plzeňský pivovar poctila svou návštěvou česká hokejová reprezentace, která na chvíli vyměnila ledovou plochu za pivovarské sklepy a brusle za výčepní zástěru.

„Značka Pilsner Urquell dlouhodobě a s velkou hrdostí podporuje národní hokejový tým a moc dobře víme, jak jsou naši reprezentanti po celý rok zaneprázdněni. Proto jsme využili jejich aktuálního pobytu v Plzni a pozvali je k nám do pivovaru, aby si mohli užít tu pravou pivovarskou atmosféru a vyzkoušet si i jinou roli než tu hokejovou,“ řekl Václav Berka, starší obchodní sládek plzeňského pivovaru. Ten všechny reprezentanty pivovarem provedl a hokejisty také podrobil škole čepování piva.

Během jejich návštěvy pivovaru nechyběla prohlídka rozsáhlého plzeňského sklepení, kde ochutnali zlatý ležák přímo z dubových sudů. Jako talisman pro nadcházející hokejové zápasy jeden 25 litrový dřevěný sud sami hokejisté od sládka získali. „ Pokud se bude klukům na ledě dařit, pak jim za odměnu sud naplníme naším národním klenotem, ale to ukážou až výsledky,“ smál se při předávání Václav Berka. Jemu hokejisté na oplátku předali dárek v podobě reprezentačního dresu s podpisy všech hráčů a trenérů hokejové reprezentace.

03011-Narodni_hokejova_reprezentace_s_V._Berkou_pri_prohlidce_pivovaru.jpg

Text a foto:  Jitka Němečková, PP

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz