Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

Prazdroj nabízí výjimečný vánoční dárek pro muže

Prazdroj nabízí výjimečný vánoční dárek pro muže

23. 11. 2016 - Tak jako patří k vánočním svátkům rodinné tradice a zvyky, stejně neodmyslitelně se s nimi pojí i pohodové chvíle strávené s těmi nejbližšími a plzeňský ležák Pilsner Urquell na společném svátečním stole. Proto plzeňský pivovar přichystal také pro letošní Vánoce nové varianty dárkových balení zlatého ležáku, které mají ozvláštnit vánoční čas a být dárkem, který od srdce potěší.

Unikátní litrová láhev Pilsner Urquell
Litrová designová láhev Pilsner Urquell se na trh uvádí pouze jednou ročně v limitované edici k zvláštní příležitosti Vánoc. Jde o raritní sběratelský kousek, který pod stromečkem potěší každého muže, ať už je skutečným pivním znalcem či nikoliv. Láhev je zabalena ve speciální dárkové krabici, která zvýrazňuje prémiovost a exkluzivitu dárku. Ten se těší hned dvěma čerstvým oceněním v kategorii Obal roku 2016 a Cena spotřebitele.

Vánoční charitativní multipack s unikátním půllitrem
Speciální multipack obsahuje kromě osmi půllitrových lahví Pilsner Urquell navíc jako vánoční dárek nový půllitr. Jeho potisk pochází z dílny slavného českého designera Maxima Velčovského a odkazuje k tomu nejtradičnějšímu symbolu plzeňského piva – staré pivovarské bráně. Potěšit jím můžete partnera, nejbližší rodinné členy i přátele, kteří ocení možnost strávit společně vánoční chvíle u jednoho svátečního stolu, na kterém nebude chybět prémiové pivo. Společným přiťuknutím si zlatým ležákem z tohoto packu navíc uděláte radost nejen svým blízkým obdarovaným, ale zpříjemníte Vánoce ještě někomu dalšímu. 5 Kč z každého dárkového balení totiž poputuje do charitativní sbírky Centra Paraple.

03046-02982-230x170.jpg

Originální zážitek v plzeňském pivovaru
Mají už muži ve vaší rodině či nejbližší přátelé „všechno“, ale vy byste je přesto rádi potěšili opravdu originálním zážitkem? Věnujte jim poukaz na školu čepování v plzeňském pivovaru. V průběhu tří hodin si projdou všechny autentické prostory plzeňských pivovarských sklepů a pod vedením odborníka na slovo vzatého se naučí načepovat perfektní zlatavou hladinku. Potěšit své blízké můžete také třeba pivními poháry či sklenicemi s vygravírovaným osobním věnováním. Tyto dárky i další inspiraci najdete na www.eshop.prazdroj.cz.

text a foto: Jitka Němečková, PP

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz