Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

Mezinárodní soutěž GASTRO JUNIOR BRNO BIDVEST CUP 2017 již klepe na dveře!

Mezinárodní soutěž GASTRO JUNIOR BRNO BIDVEST CUP 2017 již klepe na dveře!

2. 1. 2017 - BRNO - Již 23. ročník celorepublikového finále soutěže mladých talentů v oborech kuchař, cukrář a číšník se v roce 2017 koná tradičně opět v lednovém termínu jako odborný doprovodný program mezinárodních veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR.

Celou odbornou gastronomickou veřejnost spojuje juniorská soutěž, která v České republice, bez přehánění, nemá konkurenci. A tak není žádným překvapením, že organi­zační tým prakticky ani nevydechl a jen chvíli po ukončení posledního klání zahájil přípra­vy 23. ročníku, který vyvrcholí v druhé polovině ledna 2017.

Mezinárodní soutěž Gastro Junior Brno Bidvest Cup 2017 je připravena s řadou inovací, což se od organizátorů také každoročně očekává. Soutěž je vnímána jako živý organizmus, jenž potřebuje neustále inovovat, živit a přinášet nové podněty, sledovat trendy, potřeby nejen z oblasti kuchařské a cukrářské, ale také harmonizační procesy z hle­diska servisu, vyšší gastronomie, moderních výži­vových trendů. Jedna z významných historických změn se například odrazila při 21. ročníku konání této soutěže. Došlo ke změně zadání v oboru ku­chařském. 22. ročník byl zajímavý, právě tím, že se nová pravidla rozšířila i na obor cukrářský. Zákla­dem změny je losování tajných surovin, z nichž soutěžící následně vytváří recepturu a podle svojí receptury připravuje tzv. „life“ dezert či pokrm.

03116-GBJ_2016_K_(2_stamgast_a_gurman_web).jpg

Na co tedy organizátoři lákají návštěvníky brněnského finále?

- skvělý doprovodný program v podobě ukázek cukrářů

- ochutnávky zajímavých a připravovaných pokrmů a dezertů

- nedělní program, který je navíc ve znamení soutěže „Ryba na talíř“ Ryba na talíř

- novinka v roce 2017 Soutěž je určena pro amatérské kuchaře.

Každý, kdo je soutěživý se může zapojit. Finále se usku­teční 22. ledna při soutěži Gastro Junior Brno – Bidvest Cup 2017. Ceny jsou velmi atraktivní. Pravidla jsou na internetových stránkách www.rybanatalir.cz

Záštitu nad soutěží Gastro Junior Brno Bidvest Cup 2017 převzali Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, primátor města Brna Ing. Petr Vokřál, kontinentální ředitel WACS pro Střední Evropu, prezident AKC ČR - Bc. Miroslav Kubec.

Zdroj: www.bvv.cz

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz