Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

Plesová sezona je tady

Plesová sezona je tady

10. 01. 2017 - VÝCHODNÍ MORAVA – Čas plesů je tady, Východní Morava se opět roztančí

Provětrat šaty bude možné v pátek 13. ledna. Ve folklórním Vlčnově na Uherskohradišťsku chystají 2. reprezentační ples školy a obce. Návštěvníci se mohou těšit na taneční program, tombolu a hudební vystoupení. Začátek je v 19:30, vstupné stojí 50 Kč.

Brumov – Bylnice na Zlínsku zve v pátek na tradiční Městský ples, jenž nabídne bohatý program. Navštívit jej bude možné v místním Kulturním domě.

Ještě pestřejší nabídka připadá na sobotu 14. ledna. Ve Společenském domě v Rožnově pod Radhoštěm pořádají Papučový bál, začátek je v 19:00. Vstupné závisí na tom, jak hosté přijdou oblečení. V běžném plesovém oděvu zaplatí 120 Kč, ti v krojích 80 Kč, papučovaní 120 Kč, ale čeká je překvapení.

Ve Velkých Karlovicích pořádají 14. ledna myslivci v hotelu Galík tradiční Myslivecký ples. Cena slosovatelné vstupenky zahrnující i večeři je 300 Kč, informace na www.velkekarlovice.cz

Už XX. ples města pořádají v sobotu 14. ledna Kunovice. Stejně jako v minulých letech je připraven bohatý program, který začne v 19:30. Vstupné stojí 150 Kč.

V sportovním areálu Sokolovna ve Starém Městě u Uherského Hradiště se uskuteční v sobotu 14. ledna Děkanátní ples. Jeho začátek je v 19:30, vstupné stojí 150 Kč.

Do luhačovické Elektry se půjde v sobotu 14. ledna na Křesťanský ples. Také tato akce patří mezi tradiční. Nabídku dalších akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 

Zdroj: PhDr. Dana Daňová, Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.
Foto: Pixabay

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz