Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

VALENTÝNSKÝ TIP: Připijte si na vaši lásku valentýnským drinkem French Martini

VALENTÝNSKÝ TIP: Připijte si na vaši lásku valentýnským drinkem French Martini

10. 02. 2017 - Svátek sv. Valentýna už pomalu klepe na dveře. Přemýšlíte nad tím, kam vezmete svou polovičku a kde jí připravíte nezapomenutelný večer, máme pro Vás tip. Zaručeně potěší chuťové pohárky vás obou.

Kromě skvělé večeře určitě zabodujete i pozváním na valentýnský drink. Co byste řekli na French Martini - nápoj, který obsahuje malinovou vodku, likér Chambord a ananasovou šťávu, která má údajně afrodiziakální účinky.

03187-107_French_Martini.jpg


„Drink má jasný malinový nádech a celková chuť je zjemněná ananasovou šťávou. Dokonale tak doplní pravou valentýnskou večeři či pravý romantický večer,“ říká o nápoji jeho autor, Samuel Kožík, hlavní barman Grand Hotelu River Park. Speciální drink na oslavu Valentýna si můžete vychutnat od 13. do 19. února.

Pokud si chcete v těchto chladných dnech připomenout příjemné teplé léto, vyzkoušejte nápoj měsíce The Freyia. Jeho chuť vytváří třešňovice, vodka, likér St. Germain a sekt. Výjimečnou svěžest mu dodávají ostružiny, citrónová šťáva a sirup Agave, které smícháním vytvářejí barvu zapadajícího slunce.

03187-108The_Freyia.jpg

Lahodný nápoj si můžete připravit i doma. Stačí protlačit ostružiny ve vysokém barovém poháru a přidat všechny ingredience kromě sektu, kterým se drink pouze dolije. Podávejte ho ve vysoké sklenici typu Champagne s kouskem čerstvé ostružiny. Na zdraví a na vaši lásku!

Zdroj: Alexandra Kočicová
Foto: Grand Hotel River Park Bratislava.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz