Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

Plesová sezona nadále víří

Plesová sezona nadále víří

16. 02. 2017 - VÝCHODNÍ MORAVA – Naplno žije Východní Morava aktuální plesovou sezonou.

V pátek 17. února se bude tančit na 19. Společenském plese v Bystřici pod Hostýnem. Uskuteční se ve Společenském domě Sušil. Zahájení bude ve 20:00. Hrát budou Los Playboys a Kiks Brass. Občerstvení zajištěno, předprodej místenek u zástupce ředitele školy. Vstupné stojí 100 Kč, místenka 20 Kč.

Bohatá nabídka je připravena na sobotu 18. února. V Břestku na Uherskohradišťsku pořádají 2. vinařský ples, začátek je v 19:00. Návštěvníci si nejen zatančí, ale také ochutnají víno a zabíjačkové speciality.

Už XVII. Ples města se uskuteční v sobotu 18. února v Bojkovicích. Program začne v 19:30 a v jeho rámci zahrají Kasanova, dechová hudba Záhorovjané, cimbálová muzika Jaroslava Pavlíka, a zatančí Fortuna Zlín. Vstupné stojí 100 Kč.

Hotel Moskva ve Zlíně bude 18. února dějištěm 10. reprezentačního plesu podnikatelů Zlínska. Začne v 20:00, v bohatém programu vystoupí například Josef Laufer, Bohuš Matuš nebo Oriana Dance Zlín, moderovat budou Markéta Hrubešová a Jan Čenský. Vstupné stojí 1 290 Kč, v ceně je rautová večeře, přípitek a láhev vína. Objednat je lze na tel. 603 769 640 nebo v recepci IH Moskva Zlín, tel. 577 561 111.

Dům kultury Vsetín bude v sobotu 18.2. hostit neobyčejný ples s názvem Společně. Začátek je v 20:00. O příjemnou atmosféru se postarají kapely Skart a Gipsy Maro. Pro zájemce je připravena taneční soutěž o věcné ceny v tanci Jive, který bude možno ještě před soutěží nacvičit s tanečními mistry. Nebude chybět ochutnávka krajových specialit či půlnoční překvapení. Cena vstupenky je 200 Kč a lze ji zakoupit v předprodeji kina Vatra nebo v den konání plesu u hlavního vstupu do Domu kultury. Nabídku dalších plesů a akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz

Zdroj: PhDr. Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.

Foto: Pixabay

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz