Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

Pavel Hlinka se stal „Osobností cestovního ruchu 2016“

Pavel Hlinka se stal „Osobností cestovního ruchu 2016“

20. 02. 2017 - PRAHA - Na slavnostním zahájení veletrhu Holiday World, převzal Pavel Hlinka ocenění „Osobnost cestovního ruchu - Holiday World Award“ za rok 2016.

O jeho zvolení rozhodla jak odborná porota, tak letos poprvé i veřejnost, prostřednictvím portálu iCOT.cz.

Pavel Hlinka získal titul Osobnost cestovního ruchu v třináctileté historii ocenění již podruhé (poprvé v roce 2006), tentokrát zejména za celoživotní přínos hotelnictví a cestovnímu ruchu.

Vyhlašovateli soutěže jsou odborné vydavatelství C.O.T. media a společnost Incheba Expo Praha, pořadatel veletrhu Holiday World.

Pavel Hlinka je jednatelem AHP Connections s.r.o., členem poradního senátu SOCR ČR, vedoucím skupiny pro cestovní ruch Hospodářské komory ČR, a vedoucím sekce pro vzdělávání AHR ČR. Pracuje v oboru již více než 55 let. Vyučil se v oboru číšník v Domě kultury Příbram. Vystudoval hotelovou školu v Mariánských Lázních a pak pracoval v Interhotelu Transit postupně ve funkcích číšník, vedoucí výrobny jídel do letadel a 5 let ve funkci ředitele. V té samé funkci následujících pět let v Interhotelu Jalta Praha a pak 20 let ve funkci generálního ředitele hotelu InterContinental v Praze.

Poté 3 roky jako Chief Liaison Officer InterContinental Hotels Group pro ČR, Slovensko Bulharsko a Rumunsko a dále 3 roky jako Generální ředitel a CEO OREA Hotels a.s. V současné době má vlastní poradenskou firmu – AHP Connections s.r.o..

Pavel Hlinka byl 3x vyhodnocen jako Hoteliér roku, v roce 2006 obdržel titul Osobnost cestovního ruchu a vyhodnocen byl i jako manažer roku v oblasti cestovního ruchu. Byl 3 x dva roky prezidentem Národní federace hotelů a restaurací, poté zakládajícím členem AHR ČR, kde více než 3 roky vykonával funkci prezidenta. V současné době vede sekci pro vzdělávání AHR ČR. Od roku 1997 až do roku 2015 byl viceprezidentem Svazu obchodu a cestovního ruchu odpovědným za oblast cestovního ruchu. Pět let pracuje v představenstvu Hospodářské komory ČR, nyní jako vedoucí skupiny pro cestovní ruch. Je členem Akademické rady Vysoké školy hotelové v Praze, kde také příležitostně přednáší. S jeho přednáškami se setkávají i studenti Vysoké školy ekonomické v Praze.

Zdroj: Ing. Václav Stárek, Asociace hotelů a restaurací ČR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz