Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

Plesy na Východní Moravě: přijede i Lucie Borhyová

 Plesy na Východní Moravě: přijede i Lucie Borhyová

21. 02. 2017 - VÝCHODNÍ MORAVA – Mnoha plesy bude nadále vířit Východní Morava. Vybrat si lze z bohaté nabídky.

Na mnoha místech se bude tančit v pátek 24. února. Ples Gymnázia J. A. Komenského chystají v Uherském Brodě, zahraje na něm Kasanova, v programu vystoupí folklórní soubor Jakub. Vstupné stojí 150 Kč, předprodej na tel.: 572 633 085.

Psychiatrická nemocnice Kroměříž pořádá 24. února Kaméliový ples, začátek je v 19:00. Zahraje swing jazzová kapela WraaDap Band za doprovodu vokálně instrumentálního souboru včetně tanečního vystoupení si v nádherném secesním sále. Vstupné pro jednu osobu je 850 Kč, pro dvě 1 500 Kč, stůl pro osm osob vyjde na 5 600 Kč.

Dům kultury v Kroměříži bude v pátek 24.2. patřit 19. reprezentačnímu plesu Arcibiskupského gymnázia, začátek je v 19:30. Zahrají Taneční orchestr Akvarel Zlín, cimbálová muzika D. Macha a studentská kapela Na ostro. Vstupenky jsou k dispozici v kanceláři školy.

Bohatá nabídka připadá na sobotu 25. února. V Domě kultury Uherský Brod bude možné navštívit už XV. Farní ples. K tanci a poslechu zde zahraje Lália, zajištěná je i tombola. Vstupenky za 150 Kč je možné získat v předprodeji v prodejně Gloria, tel.: 572 632 077.

Na Farní ples se v sobotu půjde i do Společenského domu Sušil v Bystřici pod Hostýnem, začátek bude v 19:30. K tanci a poslechu zahraje kapela RK Band, vstupné stojí 120 Kč.

První Módní ples se chystá v kroměřížském Domu kultury. K tanci a poslechu hrají HS Panorama Band Brno a cimbálová muzika Dubina. Moderovat budou Lucie Borhyová a Mirek Karásek. V programu dále vystoupí taneční klub Fortuna Zlín se slavnostní polonézou, orientální skupina Nefertari, uskuteční se módní přehlídka návrhářky Marie Zelené společně se soutěží o nejoriginálnější šaty večera. Nestárnoucí italské hity zazpívá Domenico Martucci. Ples začne v 20:00, vstupné včetně občerstvení stojí 400 Kč.

Lázně Kostelec ve Zlíně zvou na svůj už XXIII. ples, začátek bude v 20:00. Hrát bude KC Band Karla Cahy, DJ Anders, vystoupí taneční klub Fortuna Zlín. Každá dáma dostane kytičku, pro všechny jde připraven uvítací přípitek a během plesu teplý a studený raut. Vstupné stojí 690 Kč, rezervace na tel: 577 152 171 Nabídku dalších plesů a akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.


Zdroj: PhDr. Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.
Foto: Pixabay

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz