Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

Spoty Magnesia Život Českých lvů s nadsázkou ukazují, že převzetím ceny nic nekončí, právě naopak…

Spoty Magnesia Život Českých lvů s nadsázkou ukazují, že převzetím ceny nic nekončí, právě naopak…

21. 02. 2017 - Jedenáctý ročník oblíbených spotů minerální vody Magnesia pro Českého lva si pohrává s myšlenkou, jak cena dokáže svého držitele měnit ve zvíře, které jí dalo jméno. Když získáte Českého lva, končí vše tím, že za něj poděkujete a pak si ho vystavíte na poličku slávy, kde jej pravidelně oprašujete? Nebo se stane něco jiného?

V nových spotech Magnesie máme jedinečnou možnost nahlédnout do života sourozenecké dvojice Matěje a Kryštofa Hádkových, kteří České lvy získali minulý rok za herecké výkony ve filmu „Kobry a užovky“.

Čím to, že vás najednou dojímá román Lvice Elsa, máte nezvladatelnou chuť na buvola, dokonalý čich vás nenechá v klidu, plížíte se zcela neslyšně a běháte rychleji než tramvaj? A co teprve když žijete s dalším nositelem ceny se stejnými vlastnostmi? S těmito a dalšími situacemi se ve spotech musí bratři Hádkové vyrovnat.

A jak se cítil při natáčení Kryštof Hádek, mladší z bratrské dvojice?

Jak se vám spolu spoty pro Lva natáčely? Měli jste z této nabídky radost?

„Výroba spotů byla samozřejmě jiná než klasické natáčení, vše šlo v dost rychlém tempu, aby se za jeden den stihly všechny scénky. Rádi jsme zase s Matějem dělali s Honzou Prušinovským.“

03211-B_AMI_3449.jpg

Obecně – natáčíte spolu jako sourozenci rádi?

„Jasně. Aspoň je příležitost se vidět.“

Jak natáčení spotů probíhalo? Drželi jste se scénáře, třebaže bodového, nebo šlo o improvizaci?

„O improvizaci až na pár detailů nešlo, scénáře byly pevně dané. Tento ročník a pojetí spotů je ale trochu jiné než v minulých letech. Scénky jsou zasazené do civilního prostředí. Prostě normální život lidí, kteří se mění v šelmy…“

Jste sami sobě vzájemně kritiky?

„Stačí kritici veřejní.“

Co pro Vás znamená ocenění Český lev?

„Ocenění kvality práce filmařů.A také jistá reklama na obor. Film není závod s jedním vítězem.“

Je to pro vás příjemnější pracovat společně jako bratři, nebo raději odděleně?

„Práce jako práce, s bratrem lepší, bez něj taky fajn.“

Tvorby scénářů a režie se tento rok ujal Jan Prušinovský, režisér a scénárista podepsaný například pod seriály Okresní přebor a Čtvrtá hvězda. Natáčení probíhalo po celý den a nedílnou součástí kostýmů bratrů Hádků byly lví ocasy a dokonce lví tlapy.

Režisérovi se na place s bratrskou dvojicí, kterou velmi dobře zná z natáčení Kober a užovek, očividně spolupracovalo výborně i v tomto rychlém klipovém formátu. Na detaily spotů a transformace ve zvíře jsme se zeptali přímo režiséra.

O čem budou letošní spoty Magnesia a v čem jsou jiné oproti předchozím ročníkům?

„Letošní Magnesia spoty jsou o tom, jaké to je být Český lev. Být Český lev znamená mít spoustu výhod, ale také spoustu problémů. Oproti minulým ročníkům je v těchto spotech jedna zásadní změna. Tentokrát jsme si České lvy nepozvali do studia a nedělali jsme s nimi žádné rozhovory, naopak! Vydali jsme se přímo za nimi domů a jen jsme je poctivě pozorovali. Vznikla z toho taková „ZOO“.

03211-B_AMI_3406.jpg

Jste držitel Českého lva – co pro vás tato cena znamená?

„Uf, vzhledem k tomu, že tahle otázka mi vlastně připomenula, že jsem vlastně také sám dostal Českého lva, tak to asi znamená, že jsem nad tím zatím příliš nepřemýšlel. Na takové přemýšlení asi nejsem příliš vybavený a také na něj nemám moc čas. Když se zamyslím teď, krátce, mám to asi tak: Natočil jsem film, který získal Českého lva, a že tedy byl oceněn spíš ten film než já sám. Je ale fakt, že jsem si všiml, že mě od té doby zdraví více lidí:-)“.

Spoty Magnesia nás se smíchem mohou zavést k úvahám - co bychom si ze lva rádi vzali my sami a z koho se stane šelma 4. března 2017, kdy se rozdají další sošky?

V minulých letech se ve spotech Magnesia objevila řada vynikajících, držitelů Českých lvů. V předešlém ročníku bylo hlavním tématem „tajemství“, kterého se zhostili Lenka Krobotová a Jaroslav Plesl. A na koho se můžeme těšit příští rok? Kdo ví, jisté je, že si již můžeme tipovat podle vyhlášených nominací…

 

Zdroj: Markéta Jančíková | AMI Communications

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz