Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

Semifinále České Miss 2017 v Luhačovicích!

Semifinále České Miss 2017 v Luhačovicích!

22. 2. 2017 - LUHAČOVICE - Wellness & spa hotel Augustiniánský dům v Luhačovicích hostil semifinále České Miss 2017. Téměř 50 dívek bojovalo o přízeň 30 porotců.

Představily se jim v rámci volné disciplíny, rozhovoru v českém i cizím jazyce a promenádě v plavkách. V porotě usedla topmodelka Simona Krainová, přední stylista Filip Vaněk, jeden z nejúspěšnějších českých fotografů Benedikt Renč, vítězky ročníku 2016, mentorky Nikol Švantnerová a Tereza Fajksová a zástupci z řad partnerů soutěže, v čele poroty pak Martin Ditmar a Eva Čerešňáková.

03216-Miss_v_Augustinianskem_dome.jpg

Další den po semifinále čekalo na vybraných 14 finalistek první focení portrétů. Při té příležitosti dívky zapózovaly i v plavkách na venkovní terase Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům.

Zdroj: Roman Taťák

Foto: MISS EVENTS, Petra Odrazilová

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz