Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Četli jste už článek Kdo "vaří" z vody? Jakou šlehačku používáte?
 
67%
 ve spreji
 
33%
 vlastní výroba
 
0%
 jinou
 
0%
 nepoužívám vůbec

LUHAČOVICE MAJÍ 3. NEJLEPŠÍ RESTAURACI NA MORAVĚ!

LUHAČOVICE MAJÍ 3. NEJLEPŠÍ RESTAURACI NA MORAVĚ!

23. 03. 2017 - Ochutnáte zde regionální i mezinárodní kuchyni. Postará se o vás příjemný personál, jehož jediným zájmem je spokojený host. Kromě jímavé gastronomie vás zde okouzlí také nádherný výhled do okolní přírody Jurkovičovy aleje.

Řeč je o restauraci Symfonie ve Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích, jehož generálním ředitelem je pan Petr Borák, kterého jsme se zeptali. 

Podle Maurerova výběru Grand Restaurant 2017 jste byli vyhlášeni v pořadí 3. restaurací na  Moravě. Z celkového počtu 100 nejlepších restaurací v ČR jste obsadili 20. místo.

Co to pro nás znamená?

Každé  ocenění  je  pro  nás  určitým  signálem, že si naší  práce  někdo  všimnul  a  že  jdeme  správným  směrem. Hodnocení  se  skládá  ze  tří  položek – jídlo,  obsluha  a  interiér,  tedy  aspektů,  které  jsou  nezbytnou součástí dokonalého zážitku.

03270-IMG_2834.jpg


Jaký je váš koncept à la carte pro rok 2017?

Vzhledem  k  rostoucí  poptávce  a  kapacitě,  (minulý  rok  jsme  dosáhli  celoroční  obsazenosti  hotelu  82 %), se chceme více zaměřit na à la carte nabídku, zejména však v obědovém čase. Zde vidíme, že je určitý prostor, jak uspokojit i neubytované hosty,  kteří  chtějí  navštívit  naši  restauraci.  Večer  mohou  zájemci  ochutnat  i  večerní  3chodové  menu.  Atraktivní  pro  ně  může  být  tím,  že  je  každý  den  jiné. Zde je však podmínkou rezervace stolu.

03270-IMG_3345.jpg


Co nového připravujete?

Návštěvníci restaurace se mohou těšit na zastřešenou  terasu,  nově  vybudovanou  grill  zónu,  nabídku  pokrmů  ze  sezonních  surovin,  usměvavý  tým  restaurace a především možnost nasát atmosféru Zahrady 6 smyslů, která na terasu volně navazuje.

Jaká je dlouhodobá ambice vaší restaurace?

Chceme být vnímáni jako místo, kde se dá chutně a  zdravě  najíst,  aby  návštěva  Augustiniánského domu byla v jakýkoliv okamžik pro naše hosty nevšedním zážitkem a inspirací.

Zdroj: redakce Štamgast&Gurmán
-

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz