Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

VELETRHY WINE PRAGUE 2017 A FINE FOOD 2017 - VE ZNAMENÍ SNOUBENÍ VÍNA S JÍDLEM

VELETRHY WINE PRAGUE 2017 A FINE FOOD 2017 - VE ZNAMENÍ SNOUBENÍ VÍNA S JÍDLEM

07. 04. 2017 - Veletrh Wine Prague 2017 navazuje na velký úspěch předchozích ročníků u vystavovatelů i návštěvníků a představí zcela nový partnerský veletrh Fine Food.

Přípravy  na  mezinárodní veletrhy Wine Prague a Fine Food, které proběhnou od 29. do 31. května na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech, pomalu vrcholí.

Zatímco   třetí   ročník   veletrhu   Wine   Prague   představí obchodníkům a profesionálům z oblasti gastronomie rozsáhlý výběr vín od tuzemských  i  zahraničních  vinařů  a  dovozců,  první ročník veletrhu Fine Food je reakcí pořadate na potřebu výrobců a dovozců  delikates  a  jiných  potravin prezentovat své výrobky, jež  jsou  vhodné  k  snoubení s vínem. Kromě  rozsáhlých  možností navázat nové kontakty na trhu s víny  tak  návštěvníci  i  vystavovatelé  dostanou  novou možnost vytváření obchodních   kontaktů i ve světě potravin a delikates. Nový koncept  veletrhu, jejž organizátoři dosáhli získáním nové, nejmodernější  haly  letňanského  výstaviště,  letos zásadně optimalizuje logistiku na veletrhu. Celé  dění  bude  probíhat  ve  dvou  halách a jedné samostatné určené pro Fine Food. Díky  této změně se návštěvníci dočkají většího a zároveň kompaktnějšího prostoru s menšími vzdálenostmi mezi jednotlivými  výstavními  stánky.  To  jim  ušetří  nejen drahocenný čas, ale i kroky.

03305-256.jpg

 

Novým uspořádáním a celkovým navýšením veletržní plochy organizátoři reagují na  úspěšný  druhý  ročník. Třídenní  událost  v  roce  2016  hostila   383   vinařů   a   obchodníků  s  vínem.  Zúčastnilo  se  jí  8  950  návštěvníků, což je oproti předchozímu ročníku nárůst o 71 %, čímž   byla   naplněna   prognóza   největší  vinařské  akce  roku.  Výstaviště  PVA  Expo  Praha  Letňany tak na ploše 6 800 m2 patřilo tuzemským  i  zahraničním  vinařům   z   ČR,   distributorům   vína,   a  hlavně  návštěvníkům  z  oblasti   HORECA,   odborné   veřejnosti a privátním zákazníkům.

V  současné  době  pořadatelé  finalizují  seznamy  vystavovatelů.  Pro  zájemce  o  expozici  na  obou veletrzích  je  tedy  nejvyšší  čas kontaktovat  organizátory  na  info@wineprague.com  a  zasílat  přihlášky.  V  nejbližší  době  bude  zveřejněn  bohatý  doprovodný   program  degustací   a   odborných  přednášek  a  návštěvníci  se  mají  opět  na  co  těšit.

Aktuality z příprav veletrhu a praktické informace pro návštěvníky i vystavovatele jsou k dispozici na webových stránkách www.wineprague.com.

Zdroj: PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz