Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

NA KOLE VINOHRADY UHERSKOHRADIŠŤSKA

NA KOLE VINOHRADY UHERSKOHRADIŠŤSKA

02. 05. 2017 - I přes ne úplně ideální počasí uplynulého týdne byly 29. 4. symbolicky otevřeny cyklostezky na Uherskohradišťsku.

Bylo opět vyznačeno 7 cyklistických a 2 pěší trasy, na které se vydalo celkem 559 registrovaných cyklistů a pěších turistů, tyto pak doplnily necelé dvě stovky neregistrovaných účastníků, kteří se připojili po trasách.

Menší účast než v minulých jarních ročnících přičítají organizátoři kromě počasí také avizovaným policejním kontrolám.

„Kromě domácích přijeli tuto akci podpořit i její příznivci z mnoha koutů České a Slovenské republiky, jako tradičně zde byli například návštěvníci z Brna, Zlína, Frýdlantu nad Ostravicí, Bratislavy, Staré Turé a dalších míst,“ informovala Hana Patková z pořádajícího Městského informačního centra Uherské Hradiště.

Na stezky se vydali i účastníci ze zahraničí. Jeden z nich, původem Holanďan žijící nyní v Portugalsku,přijel v rámci dobrovolnického programu do Uherského Hradiště speciálně na tuto akci a vedl jako jeden z trasérů Velehradskou stezku, na pěší Staroměstskou stezku se zase vydala turistka z Finska.

V odpoledním programu vystoupil Mužský sbor Kudlovice a cimbálová muzika Bálešáci ze Starého Města. Proběhlo losování tombol pro dospělé i děti o hodnotné ceny, které věnovali partneři akce.

Jarní část 12. ročníku NA KOLE VINOHRADY UHERSKOHRADIŠŤSKA otevřela jak cykloturistické trasy Slovácka, tak i cyklus akcí KRAJEM VÍNA 2017 na Moravských vinařských stezkách.

Zdroj: Hana Patková, Městské informační centrum Uherské Hradiště

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz