Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Východní Morava pozná nejlepší buchtu Slovácka a otevře léčivé prameny

 Východní Morava pozná nejlepší buchtu Slovácka a otevře léčivé prameny

09. 05. 2017 - VÝCHODNÍ MORAVA – Květnová Východní Morava žije nejen jarem, ale také spoustou akcí.

Na festival chutí, vína a dobré nálady zve Storica Enotria v Rožnově pod Radhoštěm. V pátek se začne degustovat v 14:00, v sobotu 13. května od 13:00.

V sobotu 13. května se ve Slovácké tržnici v Uherském Hradišti uskuteční první ročník soutěže O nejlepší buchtu Slovácka. Program, nejen gastronomický, začne v 8:00 a potrvá do 13:30. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/120091/.

V Luhačovicích se víkend od 12. do 14. května ponese ve znamení obřadu Otevírání pramenů. Tento svátek přenese návštěvníky a obyvatele města do poklidné atmosféry počátku minulého století, kdy se tradice otvírání a svěcení pramenů v luhačovických lázních ustavila. Léčivé prameny a nádherné prostředí Luhačovic se stanou kulisami pro divadelní a folklorní vystoupení, lázně ožijí pestrými kroji a secesními kostýmy. Pořádá se jarmark farmářských a řemeslných výrobků, přehlídka historických automobilů a kol. Vyvrcholením akce je nedělní krojovaný průvod s knězem, který se k jednotlivým pramenům vydá po slavnostní mši svaté. www.vychodni-morava.cz/akce/119911

V Sokolovně ve Starém Městě u Uherského Hradiště budou v sobotu 13. května hodnotit vína. Výstava začne v 16:00, k dobré náladě zahrají Bálešáci. Muži zaplatí vstupné ve výši 200 Kč, ženy 150 Kč.

Nabídku dalších akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz