Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Víte jak chutná Amerika?

Víte jak chutná Amerika?

07. 06. 2017 - BRNO - Tu opravdovou můžete ochutnat na 1. česko-slovenském burger battlu, kde se utkají opravdoví mistři svého oboru.

Navštíví nás nejznámější český foodtruck Salt´n Pepa, oblíbená americká restaurace Eb Diners nebo třeba parta slovenských Coolňa boys. Z Brna se můžete těšit na to nejlepší maso, zabaleném v slideru, z Mikrofarmy a další Vámi oblíbené producenty.

Přivítají Vás originální slidery, americké drinky, mažoretky, doprovodný program a samozřejmě vyhlášení toho nejlepšího burgeru našeho festivalu. Nebojte, jako vždy v tom jedete s námi! A právě proto Vy rozhodnete, který producent získá vítězný tittul. U vstupu získáte žetonek. Ten, po ochutnávce, vhodíte svému „top burgermasterovi“.

03422-407.jpg

Proto neváhejte a dorazte s prázdnými bříšky a dobrou náladou, dne 26.4 na Malou Ameriku v Brně, kde si od 10:00 nejen pochutnáte, ale i nakoupíte. A to na doprovodném FoodParku.

Oficiální zakončení festivalu je po vyhlášení výsledků tedy v 18:00 hodin. Ovšem pozor! Burgery jsou, u každého producenta, pouze do vyprodání zásob. Vstupné na akci je zdarma , proto neváhejte vzít kohokoliv, koho potkáte, ať zvítězí právě Váš favorit.

Zdroj: Martina Masaříková
www.foodpark.cz

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz