Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Brňané se svezou na další vlně tsunami, na Kraví hoře se budou grilovat mořské speciality

Brňané se svezou na další vlně tsunami, na Kraví hoře se budou grilovat mořské speciality

09. 06. 2017 - BRNO - 10. - 11. června bude park na Kraví hoře ve znamení rybích specialit.

Již 7. vlna Tsunami nabídne spousty rybích pokrmů od významných brněnských kuchařů, kteří účastníkům připraví jedinečný gurmánský zážitek.

Ve dnech 10.-11.června si na své přijdou brněnští milovníci rybích specialit. Stejně jako loni budou moci v parku na Kraví hoře ochutnat celou řadu grilovaných mořských ryb. Tým z Ocean48 doplní rovněž stánky dalších známých brněnských restaurací. Připravujeme rekordní nabídku specialit, tolik druhů ještě nikdy na této akci nebylo. Na Slavnostech moře nebude chybět ani ústřicový bar a pestrá nabídka nápojů – od italského prosecca či Aperolu přes moravská vína až po lokální pivo nebo kvalitní kávu. „Úplnou novinkou bude zastřešená lounge zóna, která bude situovaná v samém centru dění na trávníku. Celou akci doprovodí latinské rytmy a electro jazz. Nudit se nebudou ani nejmenší návštěvníci, pro něž bude připraven doprovodný program” uvedl Martin Baráček, spolumajitel rodinné firmy Ocean48, která má v současné době několik poboček v Brně i Olomouci a zároveň dodává ryby do řady restaurací.

03427-414_ocean48k.h-146_2-1.jpg

Pořadatelé na červnových sedmých rybích slavnostech očekávají účast přes 13 tisíc návštěvníků. Vzhledem k velkému zájmu další „vlnu tsunami“ plánují už na počátek září letošního roku. „Na gastronomické mořské vlně jede Brno díky otevření první prodejny mořských ryb Ocean48, kdy v roce
2012 začala tradice pátečních grilování na Minské. Velký zájem návštěvníků si v následujících letech vyžádal uspořádání celodenních akcí pod značkou Slavnosti moře,“ vysvětlil Baráček.

Vstup na akci je zdarma, platit za pokrmy se dá pomocí speciálních předem nabitých karet, které je možno pořídit ve všech provozech Ocean48.

Náramky lze dobít kdykoli v uvedeném období před akcí přes webové stránky pomocí online platby kartou. Přímo na akci je nabití možné kartou i hotovostí, z kapacitních důvodů však pořadatelé doporučují tak učinit již předem. Ceny jednotlivých jídel se budou pohybovat okol 130 korun, všechny pokrmy bude možno si nechat zabalit s sebou.

03427-413_slavnosti2-86-1.jpg

Více informací o události můžete nalézt na FB události: bit.ly/SLAVNOSTIMOŘE anebo přímo na webových stránkách akce www.slavnostimore.cz.

 

Zdroj: Ocean48

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz