Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

V areálu znojemského pivovaru dělají nové sítě

V areálu znojemského pivovaru dělají nové sítě

30. 06. 2017 - ZNOJMO - Budování kompletně nových inženýrských sítí v areálu pivovaru v Hradní ulici bude stát 12,4 milionů korun.

Jde o jednu z největších investic města Znojmo pro letošní rok. Od vybudování kompletně nových inženýrských sítí si znojemská radnice slibuje přilákání dalších investorů do atraktivního prostředí v samotném srdci historického centra Znojma, o které už investoři projevují zájem

„V souvislosti se stavebními prácemi prosíme všechny, aby k rotundě a hradu chodili Jižní přístupovou cestou. Ti, kteří budou mířit do letos otevřené Expozice pivovarnictví, se k ní Hradní ulicí samozřejmě dostanou. V souvislosti s budováním inženýrských sítí bude v centru Znojma nezvykle zvýšený provoz nákladních automobilů. Prosíme proto občany o trpělivost a shovívavost. Opravy by neměly trvat déle než tři měsíce,“ říká starosta Vlastimil Gabrhel.

Prvním investorem v bývalém areálu pivovaru byl v roce 2014 Znojemský městský pivovar, který tu o rok později znovuobnovil výrobu piva. A letos areál oživila zmíněná nová Expozice pivovarnictví, kterou otevřelo město Znojmo ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem a společností Heineken.


Zdroj: Ľuba Peterková, Znojemské LISTY

Ilustrační foto: Znojemská beseda

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz