Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Roman Šebrle podpořil hendikepované na Sněžce

 Roman Šebrle podpořil hendikepované na Sněžce

19. 07. 2017 - Olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle si vyzkoušel netradiční víceboj.

Utkal se o víkendu v Peci pod Sněžkou s hendikepovanými z projektu Nezastavitelní. Aktéři víceboje soutěžili v disciplínách uzpůsobených hendikepovaným, v časovce na jeden kilometr v jízdě na handbike trenažéru a v „nožičkách“ s fotbalovým míčem. Souboj nakonec skončil remízou.

Na Sněžce se představili dva Nezastavitelní. Jiří Korenný má od narození obrnu pravé ruky. Roman Ulč o jedno oko přišel a na druhé vidí jen málo. Radost na straně Nezastavitelných byla velká. Porazit alespoň v jedné disciplíně olympijského vítěze v desetiboji považují za velký úspěch.

Svým pohybem přispělo během víkendu na Sněžce více než 5 500 návštěvníků. Kdokoliv speciální branou na Sněžce prošel pěšky, proběhl nebo projel na kole, tak za něj Birell automaticky přispěl na účet Nezastavitelných částkou 5 Kč.

„Díky Birellu mohou hendikepovaní zase aktivně sportovat, zapojit se do života a plnit si své sny. Příští zastavení Birell brány bude již tento týden od 21. do 23.7 v Českém Švýcarsku. Takže pokud budete o víkendu na severu Čech, udělejte si výlet do tohoto nádherného národního parku a podpořte Nezastavitelné“ vyzývá marketingová manažerka značky Birell Veronika Hořáková.

Ambasadorem projektu je paralympionik Jiří Ježek. Více o projektu a seznam dalších míst, kde se mohou lidé zapojit je na www.nezastavitelni.cz.


Zdroj: Vladimír Jurina, manažer firemních značek, Plzeňský Prazdroj, a. s.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz