Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Zájem o pronájem EET pokladen roste v létě o desítky procent

Zájem o pronájem EET pokladen roste v létě o desítky procent

28. 07. 2017 - Pořadatelé jednorázových velkých akcí jako jsou hudební, kulturní či gastronomické festivaly volí ke splnění evidenční povinnosti místo pořízení vlastních pokladen jejich pronájem.

Dodavatelé registrují od začátku roku stovky zapůjčených pokladen a poptávka po této službě aktuálně graduje.

Společnost ASW Systems, která provozuje pokladní systém Septim.cz, registruje od začátku roku okolo 300 zapůjčených pokladen. „První velkou zakázkou bylo již loni dodání pokladen pro Olympijský park na Lipně. Poptávka však jednoznačně začala růst kvůli EET a nyní graduje, když od začátku letní sezóny vzrostla o desítky procent,“ říká Zbyněk Švec, zakladatel pokladního systému Septim.cz.

Jeho společnost má za sebou letos zakázky např. pro Prague Food Festival nebo pro Kladenský pivní festival. Na začátku prázdnin dodávala pokladny také pro MFF v Karlových Varech, další akce jako Sázavafest ji naopak teprve čekají.


Text a foto: Martin Suchánek, Intensity.cz
Redakčně kráceno

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz