Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

NA PRAŽSKÝCH NÁPLAVKÁCH PROBĚHNE JIŽ DRUHÝ FESTIVAL POULIČNÍHO UMĚNÍ #NASENAPLAVKA

NA PRAŽSKÝCH NÁPLAVKÁCH PROBĚHNE JIŽ DRUHÝ FESTIVAL POULIČNÍHO UMĚNÍ #NASENAPLAVKA

20. 9. 2017 - Provozovatel a správce pražských náplavek, společnost TRADE CENTRE PRAHA, pořádá již druhý festival pouličního umění #nasenaplavka. Akce se bude konat v neděli 24. září od 13 do 20 hodin na Hořejším nábřeží.

Pro návštěvníky festivalu je opět připraven bohatý program: ukázky pouličního umění, hudební vystoupení, přednášky o historii náplavek, kreativní workshopy s cajony nebo ateliérem Šamamky, fotopoint od umělkyně Týna Nezbeda nebo Instagraf. Také seznam účinkujících je mimořádně zajímavý a kvalitní: Tomáš J Holy, kapela Field of Grains, Tessie Bártová, 20minutes, Veronika Martínková & Adam Sirotek a další. Cílem akce je představit a podpořit pouliční umělce, kteří vynikají talentem nejen v oblasti hudby, ale například i výtvarného umění nebo něčeho úplně netradičního.

 

ního umění proběhl na náplavkách v květnu a měl velký úspěch. Chtěli bychom, aby se z něj stala tradice a již dnes přemýšlíme o programu další podobné akce,“ říká Monika Švarcová, mediální zástupkyně společnosti TRADE CENTRE PRAHA, která festival pořádá.

03643-0001_(3).jpg

 

Bližší informace a program celé akce na www.facebook.com/events/1874349575915728/ nebo na oficiálních webových stránkách Pražských náplavek www.prazskenaplavky.cz.

 

Vstup na akci je zdarma. Pro návštěvníky, včetně rodin s dětmi, je zajištěno občerstvení a bohatý doprovodný program. Celá akce je nezisková, nekomerční a umělci vystupují bez nároku na honorář.

 

Zdroj: Kamil Chalupa, tisková zpráva

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz