Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

SVATOMARTINSKÁ A MLADÁ VÍNA PO ROCE V CENTRU ZNOJMA

SVATOMARTINSKÁ A MLADÁ VÍNA PO ROCE V CENTRU ZNOJMA

3. 11. 2017 - Nová vína ročníku 2017 budou i letos k ochutnání v samotném centru Znojma a to na sv. Martina, dne 11. listopadu, kdy pro vás Znojemská Beseda připravila Slavnosti Svatomartinských a mladých vín.

Slavnosti se nově uskuteční v prostorách Dominikánského kláštera na Dolní České ve Znojmě, kde se brány pro veřejnost slavnostně otevřou v 11 hodin. V symbolickém čase 11 hodin a 11 minut návštěvníci slavnostně ochutnají mladé víno z letošní první úrody.  „Jsem velmi rád, že se i letos sejdeme na Slavnostech Svatomartinských a mladých vín, které měly v loňském roce nečekaný ohlas a vysokou návštěvnost, což bylo pro nás jasným impulsem k uspořádání akce ve stejně výjimečných prostorech Dominikánského kláštera.“ říká František Koudela, ředitel pořádající Znojemské Besedy.

 

03732-937cs_1.jpg

 

O nabídku lahodného vína se v čase od 11 do 21 hodin postarají vinařství Hanzel, Lahofer, Navajn, Piálek a Jäger, Trávníček a Kořínek, Vinné sklepy Lechovice, Simenon, Viktorín, Waldberg a Znovín. Návštěvníci je budou moci ochutnávat formou placené pochůzkové degustace. K lahodnému vínu nebudou chybět gastronomické speciality od GATO production a poslech cimbálové muziky. Těšit se můžete i na průvod sv. Martina na bílém koni, který vyjde v 17 a v 19 hodin od Dominikánského kláštera směrem k Vlkově věži, kde bude pro zájemce připravena placená ochutnávka vín pořádaná agenturou Navajn.

 

Vstup na akci je zdarma.

 

Zdroj: Ing. Iveta Janáková, vedoucí marketingu

Ilustrační foto: Pixabay

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz