Štamgast & Gurmán

Objednejte si roční předplatné časopisu Štamgast & Gurmán v elektronické (pdf) nebo tištěné verzi. Nové číslo tak najdete vždy ihned po vydání pohodlně ve své (mailové) schránce.

03855-Uvodni_obrazek_FB_sg_820x312_px.jpg

 

Časopis Štamgast & Gurmán je určený všem milovníkům dobrého jídla a pití. Obsahuje ankety, rozhovory, pozvánky na gastronomické akce i prezentace gastropodniků na Moravě. Časopis je dvojměsíčník, vychází v rozsahu 24 – 32 stran.

Roční předplatné znamená 5 čísel časopisu Štamgast & Gurmán od čísla, které vám po objednání přijde jako první. Cena předplatného pro elektronický časopis (pdf) je 105 Kč/rok včetně DPH. Cena předplatného tištěného časopisu je 390 Kč/rok, včetně DPH a včetně poštovného i balného v rámci České republiky.

Všechny uvedené ceny jsou platné od 1. 12. 2019.

Vydavatel si vyhrazuje právo v případě změny cen poštovného aktuálně upravit cenu předplatného.

Předplatné objednávejte na e-mail: michaela(zav)stamgastagurman.cz

V případě potřeby nás kontaktujte na tel. 770 149 723.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz