Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Vyhrajte zájezd na Mauricius, pobyt v Horním Rakousku či hodnotné vstupenky

Vyhrajte zájezd na Mauricius, pobyt v Horním Rakousku či hodnotné vstupenky

16. 1. 2018 - Už jen pár dnů zbývá do startu lednových veletrhů GO a Regiontour. Na brněnském výstavišti si můžete už teď vybrat dovolenou, najít zajímavé tipy na výlety, potkat se zajímavými osobnostmi a odnést si plno zážitků z festivalového pavilonu.

Ale můžete také plno věcí vyhrát – řada vystavovatelů má nachystané soutěže, kvízy nebo dovednostní disciplíny. Takže odnést si můžete nejen slibované zážitky. Veletrhy připadají na 18. až 21. ledna, první den patří odborníkům.

Vyhrajte zájezd na Mauritius    

Krásné pláže, báječné koupání a potápění, nádherná příroda, delikatesy a sluníčko. Co víc si přát. Všechno jmenované najdete na Mauritius. A pokud přijdete na veletrhy GO a Regiontour a cestovatelský festival GO Kamera, můžete do tohoto ráje jet zadarmo. Stačí si zasoutěžit a zkusit odpovědět na záludnou otázku: Kolik kávových zrnek je v balení kávy BWINDI ORPHANS expozice CK Livingstone v pavilonu P? Tipování začíná 18. ledna a končí v 16 hodin 21. ledna.

Vytočte si pobyt v Horním Rakousku

Kolo štěstí na vás bude čekat na stánku společnosti Privatvermieter Verband Oberösterreich v pavilonu P. „Za pouhých třicet korun si mohou návštěvníci kolem zatočit a pokaždé něco vyhrají. Máme připraveny malé, střední i cenné dary, ale jen jedno z osmnácti polí kola skrývá hlavní cenu – pobyt zdarma,“ uvedla Marianne Zöchbauer z hornorakouské společnosti, která se zabývá ubytováváním v soukromí.

Zajeďte si zadarmo do Aqualandu Moravia       

Příznivci plavání, vodních atrakcí a lenošení v teplé vodě mohou zkusit své štěstí na stánku Aqualandu Moravia. Jihomoravský areál taktéž přiveze kolo štěstí a na něm si bude možné vytočit vstupenky do obřího akvaparku, který je nejnavštěvovanějším turistickým cílem Jihomoravského kraje, ale také další hodnotné ceny.

Vyhrajte degustační menu        

Deset skvělých brněnských restaurací předvede své umění na GO a Regiontour. A zájemci mohou vyhrát jejich luxusní degustační menu. Neotálejte a pokuste se o to na Facebooku veletrhů Go a Regiontour. V nabídce nechybí podniky jako například Koishi, Kohout na Víně, Konfit či Signature. S výhrou menu získáte i vstupenky na veletrhy.

Ochutnejte prvorepublikovou kávu

Pokud patříte mezi milovníky kávy, mohla by vás zaujmout soutěž o ochutnávky, které na stánku města Brna připraví trojnásobný Mistr kávy Adam Troubil. Jelikož se letos expozice z velké části věnuje stoletému výročí vzniku ČSR, můžete otestovat, jak chutnala káva za první republiky. O ní dovede Adam Troubil zajímavě povídat.

Fotografická soutěž      

Lezete s fotoaparátem po horách, sjíždíte řeky, vyjíždíte do světa nebo jen za humna a myslíte, že vaše snímky jsou fakt dobré, tak neváhejte a pošlete je do soutěže CK Livingstone. Můžete vyhrát třeba workshop se skvělým fotografem Janem Šibíkem nebo let balonem. Uzávěrka je 15. ledna, podrobnosti najdete na stránkách cestovní kanceláře. A stejná nabídka platí pro cestovatelské knihy a filmy.

Tipujte, lezte, luštěte    

Možností na výhry bude na GO a Regiontour nespočet. Můžete získat třeba Autoatlas Turistických známkových míst, stačí se zapojit do šifrovačky. Dřevěné známky jsou fenoménem, bylo jich vydáno již 2456 a sbírají je tisíce lidí nejen v Česku.

Přemýšlet se bude i ve festivalovém pavilonu F, například Klub českých turistů a společnost Tripeduca má nachystanou hru, speciálně vytvořenou pro lednový veletrh. Účastníci se pokusí zjistit, kam zmizel mamut. Proč právě on? V roce 1928 byl jedním z největších taháků tehdejší Výstavy soudobého umění.

Na GO a Regiontour se můžete zapojit do řady hlasování. Například o nejkrásnější kraj, které dlouhodobě pořádá společnost KAM po Česku. Tipovat se bude také na stánku tradičního hosta Agentury Dobrý den, která shromažďuje české rekordy. „Necháváme vyrábět rekordně velikou českou vlajku, kterou následně zaneseme do České knihy rekordů,“ přiblížil jedno z hlavních lákadel lednové expozice v Brně Miroslav Marek, prezident Agentury Dobrý den Pelhřimov. Návštěvníci veletrhu mohou zkusit odhadovat, kolik vlajek o velikosti A4 by se do té obří vešlo.

Na výstavišti se také bude hodně hýbat, tomu je přímo určen zážitkový pavilon F. Zkusit svoje dovednosti a vyhrát ceny lze třeba na první mobilní ferratové stěně v Česku. Na ní se odehrají individuální i skupinové klání o zdolání její dvousetmetrové cesty. Bude soutěžit v odpalování golfových míčků nebo v dětském „nafukovacím“ světě. A na své si přijdou i cyklisté.

 

 

O dvojici veletrhů GO & REGIONTOUR

Veletrh GO se zaměřuje na výjezdovou turistiku. Vedle tuzemských cestovních kanceláří a agentur se jej účastní poskytovatelé služeb cestovního ruchu v oblíbených zahraničních destinacích a zahraniční turistické centrály. Jedná se o největší prezentaci průmyslu cestovního ruchu s akcentem na regiony ve střední Evropě. V roce 2018 se odehraje už 28. ročník.

Veletrh REGIONTOUR je hlavní prezentační platformou platformou potenciálu cestovního ruchu v regionech České republiky. Je nosným projektem na podporu incomingu a domácího cestovního ruchu. Účastní se jej klíčové subjekty a osoby s rozhodovacími pravomocemi v cestovním ruchu ČR a jednotlivých regionů. V roce 2018 se odehraje už 27. ročník.

Souběžně s veletrhy se koná Festival krajových specialit a regionální potraviny  RegFoodFest, mezinárodní soutěž Gastro Junior Brno 2018 – Bidfood Cup a GO KAMERA - festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací.

 

Zdroj: Karolína Křenková, www.bvv.cz

 

 

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz