Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Save the date! Ginfest by Barlife se vrací, již potřetí

Save the date! Ginfest by Barlife se vrací, již potřetí

22. 1. 2018 - V prostoru Vinohradského Pavilonu (Vinohradská 50, Praha 2) se uskuteční již potřetí Ginfest by Barlife, zábavně vzdělávací oslava jalovcového nápoje určená především široké veřejnosti.

Akce proběhne 24. února 2018. Předcházet jí bude Gin Cocktail Week, během něhož budou vybrané bary nabízet speciální ginové menu. Návštěvníci se mohou těšit na největší výběr ginů a toniků z celého světa na jednom místě. Kromě degustací se ginoví nadšenci budou moct zúčastnit i vzdělávacích seminářů o historii a výrobě ginu či řízené degustace. Ginfest by Barlife organizuje Barlife, odborný časopis o nápojích vycházející od roku 2004.

03914-2.jpg

Ginfest by Barlife se uskuteční v budově bývalé Vinohradské tržnice (dnes Vinohradský Pavilon), která se v roce 2013 dočkala rekonstrukce. Vznikla tak třípatrová galerie interiérového designu. Za tuto proměnu byl Pavilon oceněn titulem Obchod roku Czech Grand Design 2013. Lokace se nachází v centru města, je tedy dobře dostupná hromadnou dopravou.

„Mezinárodní trend v oblibě ginu se projevuje i v České republice. Jeho popularita nezastavitelně stoupá a prodeje dosahují nových a nových výšek. Na trh vstupují nové značky, místní i mezinárodní, které činí trh pestrým a vytváří nové příležitosti pro tuto kategorii jak v rámci obchodu, tak i mimo ni. Díky řemeslným značkám dochází i k posílení prémiového segmentu této kategorie. Zkrátka posedlost ginem svět ani Českou republiku ještě nějakou dobu neopustí, protože teprve začíná nabírat na obrátkách,“ řekla Barlife Konstanze Kügler z analytické společnosti IWSR.

03914-4.jpg

Návštěvníci akce Ginfest by Barlife mají možnost strávit příjemné sobotní odpoledne ve společnosti zavedených, ale i méně známých ginů z celého světa. Samozřejmostí je, že kteroukoli z vystavených značek mají možnost ochutnat za příznivé ceny. Jak je u akcí organizovaných časopisem Barlife zvykem, doprovodí volnou degustaci i vzdělávací semináře, na nichž se účastníci mohou dozvědět o tomto jalovcovém nápoji více informací. Historie, výroba, mixabilita, trendy – tomu všemu se v průběhu odpoledne budou věnovat přednášející odborníci.

 

Zdroj: Soňa Hanušová, www.barlife.cz

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz