Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Východní Morava víří plesy, stačí si vybrat ten pravý

Východní Morava víří plesy, stačí si vybrat ten pravý

23. 1. 2018 - Roztančená Východní Morava, plesová sezona je v plném proudu, Vyberte si z nabídky plesů na pátek 26. a sobotu 27. ledna.

V pátek se bude tančit třeba v Hotelu Moskva ve Zlíně, kam se půjde na 15. Rybářský ples. Začne v 19:30, vstupné stojí 240 Kč. K tanci zahraje skupina Chorus Chrudim a DJ Jára Stašek. V programu se představí Taneční škola A&A. Mědílkovi. Plesoví hosté se zúčastní losování o ceny Znovínu Znojmo, je připravena také bohatá tombola. Předprodej vstupenek na recepci hotelu Moskva nebo v rybářské prodejně Kovin Fish Zlín.

V Domě kultury Uherský Brod se v pátek půjde na XVIII. Reprezentační ples Střední průmyslové školy a Obchodní akademie Uherský Brod. Začátek je v 19:30, vstupné stojí 150 Kč/ 100 Kč.

Hlavním plesovým dnem bude sobota. Ve folklórním Vlčnově na Uherskohradišťsku chystají od 19:00 Krojový ples s představením krále, což je vždy očekávaná událost.

Společensko-kulturní centrum Sokolovna ve Starém Městě u Uherského Hradiště bude dějištěm XXI. reprezentačního plesu města. Začne v 19:00, k tanci zahrají Flash Band, skupina Sory a CM Bálešáci, v programu vystoupí i SPT Dolina, taneční klub Tweet, o občerstvení se postarají vinné sklepy Skalák, připraven bude i bohatý raut.

V Klubu kultury Uherské Hradiště se uskuteční XVII. Telegrafní countrybál. Návštěvníci se mohou těšit na westernová vystoupení, přehlídku i výuku country tance. Začátek je v 19:30, vstupné stojí 130 Kč.

Dům kultury v Kroměříži bude hostit od 20:00 V. reprezentační ples společnosti Magic Bus s.r.o. K tanci a poslechu zahrají DH Hanačka, CM Ludová hudba UFS Tranfčan, Diskotéka One Classic and Orchestra Herberta Novotného, chybět nebude zábavný doprovodný program a bohatá tombola. Vstupné je ve výši 250 Kč.

Hotel Moskva ve Zlíně zažije od 20:00 už XXIV. Společenský ples ČČK Zlín. K tanci a poslechu zahraje hudební duo I. D. Band. Předprodej vstupenek za 150 Kč v sídle ČČK Zlín, Potoky 3314, Zlín.

 

Nabídku dalších akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 

Zdroj: Ing. Zdeněk Urbanovský, Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Ilustrační foto: Pixabay

 

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz